RAM'de nasıl yer açılır?

medn1ss

Femtopat
Daha fazla  
8 GB RAM'im var. Birkaç ay önce RDR2 hikaye modunu bitirdim. 80 saat oynadım hiçbir problem yaşamadım. Şu an Online oynarken 6. saatimde hata vermeye başladı ve oyundan attı. RAM'de yer açmam lazım diye düşünüyorum. Nasıl yaparım ya da başka bir şey mi yapmam lazım?

Donanım yetersizse yapacak pek bir şey yok, oyun ayarlarını düşürmenin faydası olur.

86 saat oynadım. Yeni yaşıyorum. Oyun ayarları NVIDIA'nın önerdiği ayarlardı sonradan ben bir tık aşağı çektim. Ekran kartının video bellek hafızası 4 GB ve 1GB boş alan var. Oyun ayarlarıyla ilgili olduğunu zannetmiyorum.

86 saat oynadım. Yeni yaşıyorum. Oyun ayarları NVIDIA'nın önerdiği ayarlardı sonradan ben bir tık aşağı çektim. Ekran kartının video bellek hafızası 4 GB ve 1GB boş alan var. Oyun ayarlarıyla ilgili olduğunu zannetmiyorum.
Son güncellemelerle ilgili de olabilir Eskiden 3GB RAM yerdi Windows şu an 4GB yiyor genelde.

Norton'a gerçekten ihtiyacın var mı? RAM tüketiyor olabilir. Ayrıyeten gelen hatayı atarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

Ne işe yaradığını dahi bilmiyorum. Bilgisayardan anlamam. Kurdum ve başına oturdum bilmediğim için ellemek istemedim. Bir dahaki sefere hatayı atarım.

Son güncellemelerle ilgili de olabilir Eskiden 3GB RAM yerdi Windows şu an 4GB yiyor genelde.
Son baktığımda boşta kullanılabilir 4.2gb vardı şuan 3.9 var. Güncellemelerle alakalı olabilir evet.

3200MHz RAM var, benim oynadığım RAM ne olduğu belirsiz 2133MHz bir RAM'di. Bilip bilmeden ne yorum yapıyorsunuz arkadaşım ya. Düzgün sorun tespiti yapsın da RAM'e para vermesine rağmen sorunu yine yaşarsa üzülmesin diye yazdım.
Zaten arkadaş hata alıyormuş hatayı atacakmış gerçekten sorunun RAM'den kaynaklandığı tam belli değil ben size katılıyorum bu konuda.

3200MHz RAM var, benim oynadığım RAM ne olduğu belirsiz 2133MHz bir RAM'di. Bilip bilmeden ne yorum yapıyorsunuz arkadaşım ya. Düzgün sorun tespiti yapsın da RAM'e para vermesine rağmen sorunu yine yaşarsa üzülmesin diye yazdım.

Verdiğiniz herhangi bir yoruma istinaden hayır öyle bir şey yok demedim, inkar etmedim. Sadece uyarıcı nitelikte marka ve MHz değerinin farklı olabileceğini söyledim. "bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz" demişsiniz, bilip bilmediğimi nereden biliyorsunuz?

Verdiğiniz herhangi bir yoruma istinaden hayır öyle bir şey yok demedim, inkar etmedim. Sadece uyarıcı nitelikte marka ve MHz değerinin farklı olabileceğini söyledim. "bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz" demişsiniz, bilip bilmediğimi nereden biliyorsunuz?

Benim kullandığım RAM'in ne olduğunu bilmeden MHz farkları olabilir yazmışsınız işte. Biliyor muydunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı