RAM'i anakarttan hiç çıkartmamak sorun yaratır mı?

Hocam hani RAM markasının yazdığı yerde plastik olur montajcı onu çıkarmamış ben çıakrdım bıçakla. Bıçakla çıkartırken RAM'ı hafif çizdim. Ona moralim bozuldu. Yani RAM'da sıkıntı yok çalışıyor.

Hocam plastiği neden bıçakla çıkarmak istediniz? :D elinizle çıkarabilirdiniz. Yongalara gelmediği sürece sorun olmaz.

Hocam plastiği neden bıçakla çıkarmak istediniz? :D elinizle çıkarabilirdiniz.
tırnağımı öncden kesmiştim. tırnağım yoktu. bende dedim bıçakla çıkartayım. salaklık yaptım işte. insana en çok ne koyuyor biliyor musun ? bu pc'yi almak için kaç ay mesai yapmıştım. canım çok yandı be kardeşim. valla bak bugün derdim bu. bana lütfen teselli ver.
Hocam plastiği neden bıçakla çıkarmak istediniz? :D elinizle çıkarabilirdiniz. Yongalara gelmediği sürece sorun olmaz.
OKB olmasam bu kadar kafaya takmam ama cidden ruh hastasıyım.

Tırnağımı ONC'den kesmiştim. Tırnağım yoktu. Bende dedim bıçakla çıkartayım. Salaklık yaptım işte. İnsana en çok ne koyuyor biliyor musun? Bu PC'yi almak için kaç ay mesai yapmıştım. Canım çok yandı be kardeşim. Vallahi bak bugün derdim bu. Bana lütfen teselli ver.

Hocam ne diyebilirim ki? Çalıştınız ve emeğinizin karşılığını aldınız güle güle kullanın. Fazla kafaya takmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı