RAM'i çıkartıp taktıktan sonra görüntü gelmedi

lenoxx

Yoctopat
Daha fazla  
PC gayet düzgün çalışıyordu RAM'ın modelini öğrenmek için RAM'i çıkardım ve öğrenip geri taktım. Ama geri taktığımda ekran klavye ve mouse çalışmıyordu. RAM'i silgi ile sildim farklı sokete taktım ama işe yaramadı. Çözümü bilen varsa yardım ederse çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC gayet düzgün çalışıyordu RAM'ın modelini öğrenmek için RAM'i çıkardım ve öğrenip geri taktım. Ama geri taktığımda ekran klavye ve mouse çalışmıyordu. RAM'i silgi ile sildim farklı sokete taktım ama işe yaramadı. Çözümü bilen varsa yardım ederse çok mutlu olurum.

Hocam RAM'i takıp çıkarırken cihazın güç almadığına emin misiniz?

ve silgi ile silmenizdeki amaç neydi ayrıca raminizi çıkarmadanda modelini öğrenebiliyorsunuz

Hocam RAM'i takıp çıkarırken cihazın güç almadığına emin misiniz?
eminim

ve silgi ile silmenizdeki amaç neydi ayrıca raminizi çıkarmadanda modelini öğrenebiliyorsunuz
arka tarafta kaldığı için çok göremedi. karanlık ortamdı.silgi de oksitlenme olabilir diye görmüştüm bir yerde o yüzden denedim

anakart ın üstünde ram soketinin yanında dram led i yanıyor

ramin pinlerinde sıkıntı çıkmış olabilir
ramin pinlerinde sıkıntı çıkmış olabilir
nasıl anlayabilirim

ram i sokete tam oturtamıyorum çentik kısmı havada kalıyor biraz bastırmktanda çekiniyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı