RAM'i taktıktan sonra bip sesi geliyor

Her iki slotunuz da da eski RAM çalışıyor ise uyumsuz. Daha alt sürüm bir ürünle değiştirin 1333Mhz yi geçmeyin.

Her iki slotunuz da da eski RAM çalışıyor ise uyumsuz. Daha alt sürüm bir ürünle değiştirin 1333Mhz yi geçmeyin.
1333Mhz'i geçsem bile hani mesela 1600Mhz'lik aldım ama anakart maksimum 1333 destekliyor. Benim aldığım 1600Mhz. Dolayısıyla zaten anakart otomatikmen kendi hızına indiriyor onu, yani 1333Mhz ile çalışıyor.

Bu konuda size katılıyorum ancak anakart'ınızın verimliliğine katılmıyorum, Bu yüzden daha düşük seviye bir RAM almanızı önerebilirim.

bro bende bi aralar senin gibi ram değiştiricektim bilgisayarcıya gittim dedim 4 gb 1333 mhz ram ile değiştirelim diye adamda dedi seninki en fazla 800 mhz kaldırır dedi mecburen 2 gb 800 mhzlik bi ram taktık şimdi oynadığım oyunlar yüzünden tekrar değiştirmek zorundayım pc özellikleri şunlar

- asustek p5vd2-vm

Intel LGA775 Pentium 4 CPU
- Support Intel® Presler 65nm Dual core and Core™2 Duo CPU
- DDR2 667/533 / integrated DirectX 9 programmable graphics engine
- PCI Express architecture
- External SATA on rear
- Gb LAN
- High Definition Audio

benim pc nin ana kartı bu sizce 4GB DDR3 1333MHz CL9 PC Ram ve GT630 OdB Cooling GDDR3 2GB 64Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartını benim bu pc kaldırır yani sorun vermeden çalıştırır mı ?

bilgisayarlar hakkında fazla bi bilgim yok o yüzden bi bilgisayarcıya sorduğumda 1333 mhz li rami kaldırmaz demişti artık ne kadar doğru bilmiyorum yardım edin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı