RAM'in SSD'ye etkisi var mıdır?

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Üstadlar geçenler 8 GB DDR4 2133 MHz RAM taktım Lenovo laptopa 12 GB RAM etti. 8 yükselttim fakat doğrudan daha sonra 16 GB DDR4 2133 MHz RAM 20 GB RAM olsa, SSD diğer performanlsar gözle görülür uçuş olur mu sistemimde?
Intel i3 6006 6.nesil 2.00 GHz Turbo, 4 çekirdek.
920 MX 2 GB.
12 GB RAM.
500 GB 870 EVO SSD 1 TB HDD ne dersiniz? 20 GB RAM üstüne koysam uçar mı? Yoksa 12 GB olan fark bir hissiyat olmaz mı? SSD diğer konularda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gözle görülür bir fark olacağını sanmam genelde sanallaştırma programları tarzı ya da RAM'e yük bindiren uygulamar gibi durumlarda kullanmayacaksan aşırı bir fark olmaz gibi geliyor.

Gözle görülür bir fark olacağını sanmam genelde sanallaştırma programları tarzı ya da RAM'e yük bindiren uygulamar gibi durumlarda kullanmayacaksan aşırı bir fark olmaz gibi geliyor.

Sevgili değerli üstat hocam oyunlarda malum simdiki oyunlar kafayı yedirtti dercesine GTA 5 avengers daha üst oyunlar ne bileyim Red read redemption üst düzey oyunlar ara grafik sahnelerde takılmalar hissediyorsun o acıdan 16 GB RAM son takıp artık Total'de 20 GB RAM olsa şu an 12 GB RAM laptopbumda o acıdan sordum RAM olayı gerekli oyunlar için sordum. Gözle görülür bir fark olmaz diyorsun yani poyraz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı