RAM'lere OC nasıl yapılır?

@Quadranil1 dün sana anlattım. OC ile sorunsuz kullandığımı da söyledim, konu linki de bıraktım okuyup incelemen için. Tekrardan etiketleyip aynısını sorman garip, boşuna mı yazıyoruz anlamadım.

Hocam konu linkini görmemişim pardon sabah kalktığımda 33 tane bildirimim vardı arada kaçırmış olmalıyım teşekkürler yine de.

3600Mhz CL14 denemek istiyorsan benim konum burada. Sayfa sayfa tüm mesajlar ve neleri gireceğin açıkça var. BIOS'tan yapılır bu işlemler, ben Biostar BIOS'unu bilmediğimden kendin bulman gerekecek.

3800Mhz CL15 istiyorsan @classy01 o değerde kullanıyor kendininkileri yazabilir.

3600MHz CL14 denemek istiyorsan benim konum burada. Sayfa sayfa tüm mesajlar ve neleri gireceğin açıkça var. BIOS'tan yapılır bu işlemler, ben BIOSTAR BIOS'unu bilmediğimden kendin bulman gerekecek.

3800MHz CL15 istiyorsan @classy01 o değerde kullanıyor kendininkileri yazabilir.

Hocam bu işlemin kasanın ışıklarıyla nasıl bir alakası var onu anlamadım.

Hocam bu işlemin kasanın ışıklarıyla nasıl bir alakası var onu anlamadım.

RAM'i değiştirmişsiniz galiba yeni anladım.
Ne kasa ışığı?

Hocam konunun içinde olmadan 9 sayfalık yazıları okumak çok zor neyin nereden çıktığını anlayamıyorum rica etsem siz 3600 MHz CL14'lük halinin değerlerini atar mısınız?

Son hali bu.

Screenshot_4.png

Geri
Yukarı