RAM'lerin ışıkları geç yanıyor

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar öncellikle. Sorunum şu şekilde sorun mu onu da bilmiyorum hemen konuya gireceğim, RAM LED'lerim bilgisayarı açma tuşuna bastğımda ortalama olarak 4 5 saniyede açılıyor. Normal midir yoksa en iyi bilgisayarı alırsak da mı böyledir RAM'lar mı bozuk yoksa.

Corsair Vengeance RGB PRO kullanıyorum. Sürekli Firmware güncellemeleri geliyor. O güncellemeler bile LED'lerin açılma sürelerini etkileyebilir. Çok normal bir şey bu. 11 sayfa boyunca, aylarca bu konunun tartışıldığını ve 11. sayfa sonunda aynı soru sorulmaya devam edildiğini görünce biraz mizahi yaklaşmak istedim. Amacım dalga geçmek değildi.

Gayet normal. Kafaya takmayın. Geç yansın ne olacak? Sonuçta yanıyor ya. Benim RAM'lerin ışıkları da geç yanıyor. Corsair RAM'ler bir tık daha geç yanıyor sanırsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemden sisteme, modelden modele değişebiliyor gördüğünüz gibi. Burada önemli olan şey belleklerin sorunsuz çalışıyor olması. Çalışıyor mu? Çalışıyor. Birkaç saniye geç yanması siz takıntı yapmadığınız sürece bir sorun teşkil etmiyor.

Sistemden sisteme, modelden modele değişebiliyor gördüğünüz gibi. Burada önemli olan şey belleklerin sorunsuz çalışıyor olması. Çalışıyor mu? Çalışıyor. Birkaç saniye geç yanması siz takıntı yapmadığınız sürece bir sorun teşkil etmiyor.

Troll hesap olduğundan şüphelendim hocam.

Troll hesap olduğundan şüphelendim hocam.

Trol değil hocam ben hastalığım var.

Hocam sapa sağlam çalışır kesinlikle ve kesinlikle sıkıntı yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı