Rammstein' i Tavsiye Ediyor Musunuz ?

Optifines

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Bu Dünya Benim Memleketim
Daha fazla  
Arkadaşlar Heavy Metal ile aramın iyi olduğunu söyleyemeyiz. Arkadaş tavsiyesi ile Rammstein adlı grubun birkaç şarkısını dinledim. Sözlerinden çok müziğin insanda bıraktığı etkiyi sevdiğim için şarkılarını bayağı bir beğendim. Bu konuda sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Bu grubun nasıl bir geçmişi var ? Birçok kişi grupla ilgili pek de iyi şeyler söylemedi çünkü. Dinlediğim müzikleri ''Mein Herz Brennt'' , ''Sonne'' , ''Rammlied'' ve ''Du Hast'' çok beğendiğimi söylemeliyim. Şarkı kliplerinde de film havasını iyi yansıttıklarını da söyleyebilirim.Başka tavsiye ettiğiniz şarkısı var mı ?
Rammstein_smile_members_image_bald_6829_1920x1080.jpg

Sıkı bir Rammstein dinleyicisi olarak baştan sona bütün şarkılarını dinle derim. :) Favorilerimi soracak olursan,

-Donaukinder
-Bestrafe Mich
-Heirate Mich
-Spiel Mit Mir
-Mutter
-Spieluhr
-Keine Lust
-Morgenstern
-Stein Um Stein
-Ohne Dich (Özellikle dinlenmeli)
-Rosenrot
-Wo bist du
-Hilf Mir
-Haifisch
Frühling in Paris

şarkılarını öneririm.

Sıkı bir Rammstein dinleyicisi olarak baştan sona bütün şarkılarını dinle derim. :) Favorilerimi soracak olursan,

-Donaukinder
-Bestrafe Mich
-Heirate Mich
-Spiel Mit Mir
-Mutter
-Spieluhr
-Keine Lust
-Morgenstern
-Stein Um Stein
-Ohne Dich (Özellikle dinlenmeli)
-Rosenrot
-Wo bist du
-Hilf Mir
-Haifisch
Frühling in Paris

şarkılarını öneririm.

O listede Du Hast yok mu bana mı öyle geldi :D Rammstein dinlemem ancak Du Hast şarkısına bayılırım :D

Guitar Hero'da Du Hast'ın solosunu çalmak için haftalarca uğraştığımı bilirim, en sonunda da oyundan sıkıldım :D

O listede Du Hast yok mu bana mı öyle geldi :D Rammstein dinlemem ancak Du Hast şarkısına bayılırım :D

Guitar Hero'da Du Hast'ın solosunu çalmak için haftalarca uğraştığımı bilirim, en sonunda da oyundan sıkıldım :D

Gerçekten, ben de listeye ilk baktığımda Du Hast ve Ich Will'i aradım. Şarkıların birkaç tanesi hariç hiçbirini bilmiyordum.

Rammstein için Endüstriyel Metal sınıfında yer alıyor deniliyor. Rammstein'ın en önemli özelliği şarkı sözlerinin biraz sert,kaba,ahlaksız olmasıdır. Grubun solisti Till de aynı zamanda bir şairdir. 7 yıldır falan dinliyorum. En çok sevdiğim şarkı ve klip du riechst so gut. Reise Reise albümü çok güzeldir. Rammstein'ı seversen şu gruplara da göz at: Deathstars,Raubtier,Ruoska

Rammstein için Endüstriyel Metal sınıfında yer alıyor deniliyor. Rammstein'ın en önemli özelliği şarkı sözlerinin biraz sert,kaba,ahlaksız olmasıdır. Grubun solisti Till de aynı zamanda bir şairdir. 7 yıldır falan dinliyorum. En çok sevdiğim şarkı ve klip du riechst so gut. Reise Reise albümü çok güzeldir. Rammstein'ı seversen şu gruplara da göz at: Deathstars,Raubtier,Ruoska
Şarkı sözlerinin ahlaksız olmasına katılıyorum. Laichzeit'in şarkı sözlerine bakınca şok olmuştum :D . Halbuki müziğini ve söyleme tarzını çok beğenmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı