Rampage 4C-120s nasıldır?

Maalesef sensörlerden vs. anlamıyorum, ama fare şu an bana yetiyor. CS:GO, Valorant gibi oyunlar oynuyorum bir sorununu görmedim.

Bildiğim kadarıyla Rampage, Everest vs. markalar Segment Bilişim'e ait. Everest Rampage'in bir altı. PSU'su fanı falan alınır mı? Bilmiyorum. Ama ekipmanları aldığım fiyata göre fena değil.
Bilmeden konuşuyorsun işte. İnsanların vebaline giriyorsun. Çöp gibi ekipmanları ve parçaları. Mouse'unda çöp. Düzgün çalışması onu iyi yapmıyor. 114 TL'ye satılan mouse bile ondan iyi. Bilmeden konuşmayın. İnsanlar cidden alıyor sonra bunları.

Bilmeden konuşuyorsun işte. İnsanların vebaline giriyorsun. Çöp gibi ekipmanları ve parçaları. Mouse'unda çöp. Düzgün çalışması onu iyi yapmıyor. 114 TL'ye satılan mouse bile ondan iyi. Bilmeden konuşmayın. İnsanlar cidden alıyor sonra bunları.

Ben alınır dedim mi? Veya önerdim mi? Bilip bilmeden konuşan ben miyim?

Evet, sensin. "anlamıyorum" dedin kendin. Öneri yaptığın yok, bir fayda sağladığın yok. Bulandırıyorsun konuyu sadece. Çöp gibi fan.

Bende farklı bir fan önerdim zaten? Önerim yokmuş, bilip bilmeden konuşan benmişim 😭.

Rampage'i savunmuyorum ama sırf markası yüzüne ürünleri kötüleyen çok kişi var. (marka istisnaları var tabii)

Özellikle savunmadığımı söyledim. Bazı iyi markaların kötü ürünleri olduğu gibi bazı kötü markalarında birkaç iyi ürünü var. Sırf markası yüzüne ürünleri kötüleyen çok kişi var. Arkadaşa "araştırdın mı?" diye de sordum zaten. Beni bilgilendirdiği için kendisine teşekkür ediyorum.

Giriş seviyesi bile denemeyecek dandik bir fan. Stok fan bile daha iyidir bu arada.

Özellikle savunmadığımı söyledim. Bazı iyi markaların kötü ürünleri olduğu gibi bazı kötü markalarında birkaç iyi ürünü var. Sırf markası yüzüne ürünleri kötüleyen çok kişi var. Arkadaşa "araştırdın mı?" diye de sordum zaten. Beni bilgilendirdiği için kendisine teşekkür ediyorum.
Sen çok mu araştırdın? Araştırmamışsın ki bilmiyorsun. Bilsen o iyi ürünleri söylerdin. Ayrıca madem çok biliyordun, neden fanın çöp olduğunu söylemedin? Fan hakkında bilgin olmadan neden konuştun? Rampage, fahiş fiyata Çin malı, fason ürün satan bir firma. Bir garantisi de yok. Sırf markadan dolayı laf atabiliriz. Hadi diyelim ürün iyi, arkasında bir destek mi var? Çöp gibi fan. Dendiği gibi; stok fan bile daha iyidir.

Önerim de budur:

Yeni konular

Geri
Yukarı