Rampage 4C-15 Kasa fanı nasıldır?

Akasa Vegasları diyorsan ben onları beğenmedim. Bu da malum marka bilemiyorum. Benim tercihim ikisinden de alın kutuyu dikkatli açın iade edin beğenmediğinizi ben bir aydır bu şekilde fan beğendim. Gerçi beğendiğim de sisteme bişey yapmadı da neyse.

Akasa Vegasları diyorsan ben onları beğenmedim. Bu da malum marka bilemiyorum. Benim tercihim ikisinden de alın kutuyu dikkatli açın iade edin beğenmediğinizi ben bir aydır bu şekilde fan beğendim. Gerçi beğendiğim de sisteme bişey yapmadı da neyse.
Hocam Vegas'ın incelemesini izledim. Bende beğenmedim, Akasa alacak olursam Venom serisinden almayı düşünüyorum. Fakat onda da aydınlatma yok.

O işlemci fanı ama. Kasa fanı olanı Viper olan. Ben de onu kullanıyorum güzel fan. Bende sıcaklıklara bi etki etmedi ama kasamın çöp olduğunu düşünüyorum, sizinki güzelse olabilir. Ben de LED'li arıyordum sonra o sevdadan vazgeçtim. Çünkü hem gösterişi güzel olsun hem performansı iyi olsun dersen cebinden bir kasa parası daha çıkmış oluyor o yüzden içine ayrı şerit LED döşeyip fanları ledsiz aldım. Yandan ışık var ön fan LED'siz. Önlere o kadar vurmasına gerek yok.

O işlemci fanı ama. Kasa fanı olanı Viper olan. Ben de onu kullanıyorum güzel fan. Bende sıcaklıklara bi etki etmedi ama kasamın çöp olduğunu düşünüyorum, sizinki güzelse olabilir. Ben de LED'li arıyordum sonra o sevdadan vazgeçtim. Çünkü hem gösterişi güzel olsun hem performansı iyi olsun dersen cebinden bir kasa parası daha çıkmış oluyor o yüzden içine ayrı şerit LED döşeyip fanları ledsiz aldım. Yandan ışık var ön fan LED'siz. Önlere o kadar vurmasına gerek yok.
Hocam bu fan kasa fanı olarak geçiyor. İşlemci fanı değil herhalde ?
Akasa "Viper" 12cm S-Flow Yüksek Performanslı Sessiz Fan (AK-FN059) - Kasa Fanı - Overclock - Bilgisayar Bileşenleri

Evet değil. Bu benim dediğim Viper modeli. Sizin dediğini Venom olan işlemci fanı. Bu fan iyidir rengi biraz sıkıntı kişiye göre. Ben Cougar Vortex fanını da beğendim ikisi de çok iyi fan.
Hocam renklerinden dolayı isimlerini karıştırmışım. :) Dediğiniz modele baktım fakat birazcık daha pahalı. Hepsiburada'da 75 TL gibi bir fiyatı var.

Arkadaşlar kasamın önündeki 3 fanı değiştireceğim. Kasamın rengi kırmızı - siyah. Bu yüzden aradığım fan önceliği kırmızı renkli olması ve sessiz olması.
Rampage 4C-15 Kasa Fanı - Kırmızı Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Bu ürünün sessizliği nasıldır ? Bunun yerine Akasa markalı fanları mı tercih etmeliyim ?
Bende aynı renk ve modelden var sessiz ve çok güzel ışıklandırması var isterseniz fotoğraf atabilirim hocam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı