Rampage 6C-120 alınır mı?

BrEfLst

Hectopat
Daha fazla  
Rampage 6C-120 fan almak istiyorum fakat iyi midir ya da sessiz çalışır mı bunu öğrenmek istiyorum. Bunun gibi bir fan mı yoksa bu fiyatlarda başka bir fan mı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek de pahalı bir ürün almak istemiyorum açıkçası o yüzden Rampage bakmıştım.
Kriter olarak CFM'yi (hava akımını) önceliğe alabilirsiniz. Marka olarak da Corsair, CM, Arctic, Be Quiet!, Silverstone vs. markalara bakabilirsiniz. Yüksek CFM daha iyi bir soğutma sağlayacaktır, buna göre de fiyat skalasında sınıflandırma yapabilirsiniz. Dediğim markaların haricinde farklı marka bulursanız konu altından mesajımı alıntılayın, genel bir açıklama yaparım, aklıma gelen markaları yazdım.

Kriter olarak CFM'yi (hava akımını) önceliğe alabilirsiniz. Marka olarak da Corsair, CM, Arctic, Be Quiet! SilverStone vs. markalara bakabilirsiniz. Yüksek CFM daha iyi bir soğutma sağlayacaktır, buna göre de fiyat skalasında sınıflandırma yapabilirsiniz. Dediğim markaların haricinde farklı marka bulursanız konu altından mesajımı alıntılayın, genel bir açıklama yaparım, aklıma gelen markaları yazdım.

Ben kendi harçlığım ile alacağım için pahalı marka istemiyordum dedim sanırım Corsair olmayacak fakat diğerlerine bakabilirim.

Son düzenleme:
Kriter olarak CFM'yi (hava akımını) önceliğe alabilirsiniz. Marka olarak da Corsair, CM, Arctic, Be Quiet! SilverStone vs. markalara bakabilirsiniz. Yüksek CFM daha iyi bir soğutma sağlayacaktır, buna göre de fiyat skalasında sınıflandırma yapabilirsiniz. Dediğim markaların haricinde farklı marka bulursanız konu altından mesajımı alıntılayın, genel bir açıklama yaparım, aklıma gelen markaları yazdım.

Dark diye bir marka var onlardan bir fan alınabilir mi?

Geri
Yukarı