Rampage Alpha X kulaklık derisi dökülüyor

Desperado14

Picopat
Yaklaşık 1 yıldır Rampage Alpha X kulaklık kullanıyorum fakat son zamanlarda derisi dökülmeye başladı ve kulağıma, saçıma dökülüyor. Bilgisayarda değilken mousepade bırakıyorum kulaklığı hep deri oluyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 yıldır Rampage Alpha X kulaklık kullanıyorum fakat son zamanlarda derisi dökülmeye başladı ve kulağıma, saçıma dökülüyor. Bilgisayarda değilken mousepade bırakıyorum kulaklığı hep deri oluyor. Ne yapabilirim?
Bir şey yapamazsın. Ucuz internet kafe kulaklığı, kalitesiz.

Kalitesiz bir şey olduğu için yapacak bir şeyin yok.

Derisinin dökülme nedeni suni deri olması. Suni deri, uzun kullanımda dökülür. Hiç kullanmasan bile dökülür. Ürünün kablosuna iyi bakarsan uzun yıllar bozmadan kullanabilirsin. Pedler çokta önemli değil o fiyatta bir ürün için.

Bir şey yapamazsın. Ucuz internet kafe kulaklığı, kalitesiz.

Kulaklığı bir süre test etme imkanım olmuştu. Fiyatına göre gayet iyi mikrofonu var. Ses kalitesiyse normal zaten birçok üründe aşağı yukarı aynı. Bu fiyat segmentinde tüm kulaklıklarda var bu problem.

Ben yaşadım suni deri olduğu için dökülmesi normal pedleri çıkar yıka derisi komple gitsin kumaşı kalıyor kablosu kırılana kadar kullanmaya devam edebilirsin. Kablosu değişnce ünkğ nedense rampage kulaklıkrın soldan ses gelmiyor. Dedeğim gibi yıka deri tamamen gitsin.

Geri
Yukarı