Rampage aslında kaliteli

AlphanAkpunar

Hectopat
Arkadaşlar şimdi burada Rampage Gamepower ve JD düşmanlığı var bunu biliyorum aynı zamanda ünlü olmayan her marka kötüleniyor. Ancak şu anda Rampage Ultimate klavyesini kullanıyorum ve hissiyat olsun malzeme kalitesi olsun mükemmel bir klavye aynı zamanda Rampage'in KB-R8 modelini 3 yıldır kullanmaktaydım ve kalitesinden dolayı Rampage aldım. Eğer bütçeniz düşükse Gamepower Warlock hariç bu markaları güvenle alabillirsiniz. Aynı zamanda kulaklığım da JD711 onun da hiç sıkıntısı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
1592596268462.png

Hocam tabii ki kaliteli, hatta dünyanın en kaliteli C4 bombalarını bu ve diğer firmalar üretmektedirler.
Ama Rampage'nin LB si daha yüksektir bu yüzden de CS:GO'da seçilmedi, eğer seçilseydi map falan yok olurdu herhalde.

Son düzenleme:
Hangi markanin oldugu ve internette pek bir bilgi bulunmayan LC switchleri kullaniyor Rampage Ultimate. Singapur'da 25~35 dolar civarinda satiliyor ve Turkiye'ye gelince fiyati 400TL oluyor. Arada PCB'yi degistirtmisler galiba. Rampage fiyattan kismak icin ya Outemu ya da LC switchleri kullaniyor. Onun yerine Gateron switchleri tercih etse, kasasini daha saglam yapsa ve RGB'ye odaklanmasa kesinlikle Turkiye piyasasinda Corsair, Steelseries ve Cougar'a cok buyuk rakip olur.

Geri
Yukarı