Rampage Azor Kasa RGB LED'ler Çalışmıyor

İhtiyar06

Decapat
Arkadaşlar kolay gelsin, Vatan Bilgisayar'dan RAMPAGE AZOR 4x120mm RGB FAN USB 3.0 MidT ATX GAMING KASA - Vatan Bilgisayar bu kasayı aldım.
İlk aldığım gün içinden vidaları çıkmadı, ben de şüphe üzerine kasayı inceledim, herhangi bir çizik veya kullanma ibaresi yoktu. Bir de güç vererek fanları kontrol ettim LED'ler ve fanlar çalışıyordu. Vatan'a tekrar gittim. Ve vidaları temin ettim. Bugünde kuruluma geçtim fakat, fanlar dönüyor lakin RGB ışıkları hiç yanmıyor. Tüm bağlantıları kontrol ettim. Ayrıca egzoz fanı tek olduğu için ayrıca onu da denedim. hiçbirinin ışıkları yanmıyor. Nerede hata yapmış olabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Tümünün çalışmaması garip geldi!

Son düzenleyen: Moderatör:
bende dün pc ciden aldım aynı azor model kasadan. rgb modeli dedi. power la denedi icine tel gibi bisey soktu molekslerin. yandı ledler. eve geldim normal montajladim. hem ledler yanmıyor hem eksoz fan dönmüyor. üstteki arkadasin attığı linke baktım. bendeki fanlar farklı. fanlarin dış rengi beyaz ve Kumandalı kasa. videodaki beyaz power aparatı felanda yok. bi dünyada para verdik. aldım yere goturcem sistem kurulu halde bakalim çözebilecek mi sorunu.

bende dün pc ciden aldım aynı azor model kasadan. rgb modeli dedi. power la denedi icine tel gibi bisey soktu molekslerin. yandı ledler. eve geldim normal montajladim. hem ledler yanmıyor hem eksoz fan dönmüyor. üstteki arkadasin attığı linke baktım. bendeki fanlar farklı. fanlarin dış rengi beyaz ve Kumandalı kasa. videodaki beyaz power aparatı felanda yok. bi dünyada para verdik. aldım yere goturcem sistem kurulu halde bakalim çözebilecek mi sorunu.

ürünün fiyatına göre kalitesi mükemmel fakat fan sistemi sorunlu bende eksik parçalar vardı vatandaki kasayi veren arkadaş sorun yok temin ederiz dedi bana ama ben kendi fan kitimi kullanıyorum almadım bir gidip deneyin derim hocam çünkü veriyorlar

Burda çoğu kişi boş yapmış adamın HDD LED gibi kabloları kafasına göre dizdiği bariz beli arkadaşlar yeni bir kasaya geçerken mutlaka Google girip anakartınızın üstünde yazan modelini yazıp Power SW yazın ve size kasadan çıkan renkli kabloları anakartınızın neresine takacağınızı gösterir ve dikat edin takıldığı yerin bakırları çok ince ışık açık veya bir büyüğünüzden yardım alın ve bunu yaparken anakartı monte etmeden önce yapmanızı öneririm çok dağa rahat olur. Not bilgisayarcılar Power SW takmasını bilmeyen veya bunu arıza sanan insanları kazıklamayı çok sever dikat edin bilerek kabloyu gevşeterek size verme ihtimali yüksek sakın altın kelepçe yemeyin.

Geri
Yukarı