Rampage Black eagle alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir fare aldık 2 ay sonra aynı hafta ikimizindeki de bozuldu Bu da mı şans?

Kardeşim markaya duyduğunuz ön yargıya karşı diyorum yoksa babamın firması değil bunu git Rampage firmasına sor + garantiye yolla madem bozulduysa değişim yapıyorlar.

Kardeşim markaya duyduğunuz ön yargıya karşı diyorum yoksa babamın firması değil bunu git Rampage firmasına sor + garantiye yolla madem bozulduysa değişim yapıyorlar.
Bana yapmadılar, ilgilenmediler. Benimde o fareyi alırken ümitlerim vardı ama bozuldu ve ilgilenmedi Rampage. Sizde sorun yok diye yaşayanları unutmayın.

Tamamen bilgisizce bir yorum olduğunu düşünüyorum.

Tamamen bilgisizce bir yorum olduğunu düşünüyorum iki mesajında.

Şöyle düşünelim.
1000 kişi var. Bunlara bir ilaç verelim.
980 kişi öldü 20'si hayatta kaldı.
Şimdi bu 20 kişi gidip ilacı önerse, önerdiği kişiye "benim arkadaşlarım da kullandı, tamamen sağlıklı" dese mantıklı olur muydu?
SteelSeries, Corsair, Logitech gibi markalarda hata oranı 1000/1 iken (rastgele) Rampage gibi markalarda bu 1000/100.

Örnek saçma mı geldi? Sizin yorumunuz da o kadar saçma işte.

Kardeşim ben de sana şöyle bir şey söyleyeyim yorumunun aşırı saçma olduğunu göstermek için, sen gidip Rampage'nin 100 TL'lik ürünüyle 1000 TL'lik ürünü kıyaslıyorsun bu mantıklı olur mu? Ben dedim mi bir Corsair etmez diye? 1 Corsair fiyatına 5 adet Rampage alıyorsun daha ne bekliyorsun?

Bana yapmadılar, ilgilenmediler. Benimde o fareyi alırken ümitlerim vardı ama bozuldu ve ilgilenmedi Rampage. Sizde sorun yok diye yaşayanları unutmayın.
Önermiyorum firmayı ama nerden satın aldınız acaba mediamarkt direk değişim yapıyor internetten aldıysanız satıcının sorunu.

Kardeşim ben de sana şöyle bir şey söyleyeyim yorumunun aşırı saçma olduğunu göstermek için, sen gidip Rampage'nin 100 TL'lik ürünüyle 1000 TL'lik ürünü kıyaslıyorsun bu mantıklı olur mu? Ben dedim mi bir Corsair etmez diye? 1 Corsair fiyatına 5 adet Rampage alıyorsun daha ne bekliyorsun?

Rampage markası fena değil tabii bir SteelSeries, bir Corsair etmez.

Sen nasıl karşılaştırıyorsan bende öyle karşılaştırıyorum. Açıklarını kapat öyle geri yorum yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı