Rampage Bright RM-68 27 inç LED 144Hz 1ms Alınır mı?

Kuzi

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim monitörü birkaç yerde gördüm ve özelliklerine göre fiyatı uygun olan bir cihaz. Ancak hiçbir yerde hakkında yorum yapan ya da bilgi veren göremedim. Sizin fikirlerinizi almak isterim. (Bu arada fiyatı 1500-1600 civarı)
bright-rm-68-01.jpg

Sisteminizi söylerseniz yardımcı olabiliriz. Ayrıca kullanım amacı da önemli.
Kullanım amacı oyun bakımından ancak fikirlerinizi sorarken de hani benim için iyi olur mu değilde bu cihaz ile aynı özelliklere sahip olan örnek olarak Asus, Aoc vb. markalarla arasında fark olur mu ve onlara göre sıkıntı çıkaran bir yanı olur mu? Sadece kendi kapsamındaki monitörlere göre nasıl olduğunu öğrenmek istedim o yüzden sistemle ilgili bir bilgi vermedim. Çünkü dediğim gibi bu Asus gibi benzer markalar 2000-2300 civarındayken aynı özelliklere sahip bu cihazın 1500-1600 olması garibime gitti.

Asla ve asla alınmaz bu markanın ürünleri. Hele 1600 TL fiyatı varmış bir de. 27'' istediğinden emin misin? 24'' daha iyi olabilir 1080P, 144 Hz için. Bu ürün Çin'de markasız bir şekilde üretiliyor ve Gamepower, Rampage, James Donkey gibi sözde firmalara marka basılıp satılıyor. Yani ürün merdiven altı.
ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) Fiyatı

Heh bir sen eksiktin Rampage! Sıra "frizbi"de o halde.
O değil de çok şıkmış [emoji4] Ah bir de kaliteli olsa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı