Rampage bygame-k1 nasıl?

Kötü bir model hocam. Gamebooster, Gamepower gibi şeylerden uzak durun. Paranız yazık.
Markaların kötü olduğunu biliyorum fakat klavyeleri iyi diye duymuştum.

Kanka sakın alma aldırma ben mağdurum ürünü 2 hafta kullandım daha sonra bir anda ne olduysa 15'ten fazla tuş okumamaya başladı yani basıyorum yazmıyor sakın alma

Almadım zaten, teşekkürler gene de tavsiyeleriniz için, Gamepower Saber aldım.

Almadım zaten, teşekkürler gene de tavsiyeleriniz için, Gamepower Saber aldım.

Asla alınmayacak bir modeldi niye aldınız? Az araştırsanız kötü olduğunu görürdünüz zaten. Gamepower saber RGB mekanik klavyede tuşlar basmıyor

HP Omen Encoder 6YW76AA Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu çok daha iyi bir klavyeydi.

Asla alınmayacak bir modeldi niye aldınız? Az araştırsanız kötü olduğunu görürdünüz zaten. Gamepower saber RGB mekanik klavyede tuşlar basmıyor

HP Omen Encoder 6YW76AA Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu çok daha iyi bir klavyeydi.

Aldığımdan sonra hataları öğrendim fakat artık çok geçti, 4-5 haftadır kullanıyorum şu anlık hiçbir sıkıntısı yok ama olmayacağını da garanti etmiyorum. Neden aldığımı sorarsanız klavyelerde biraz RGB manyaklığım var, sadece klavyelerde, HP Omen 6YW76AA çok güzel model fakat Saber'i aldıktan sonra biraz kafam yattı ama dediğim gibi çok geçti.

Aldığımdan sonra hataları öğrendim fakat artık çok geçti, 4-5 haftadır kullanıyorum şu anlık hiçbir sıkıntısı yok ama olmayacağını da garanti etmiyorum. Neden aldığımı sorarsanız klavyelerde biraz RGB manyaklığım var, sadece klavyelerde, HP Omen 6yw76AA çok güzel model fakat Saber'i aldıktan sonra biraz kafam yattı ama dediğim gibi çok geçti.

Sorsaydınız keşke...

Yeni konular

Geri
Yukarı