Rampage Comfort nasıldır?

Hocam neden memnun değilsiniz?

Hocam kablosu kendi kendine kıvrıldı vs. sonra onu bir şekilde düzelttik daha sonra kıvrılan yerlerin örgüsü soyuldu ve o kıvrılan yer tekrar kıvrılınca veya kıvrılmadan elleyince ses gidiyor belki dedim garantiye girer bir arkadaşımın arkadaşının başka kulaklığın kablosu aynı şekil olmuş garantisi bittiği halde yenisini yollamışlar. Bende inanarak yolladım ancak garantimin de olmasına rağmen kullanıcı hatası deyip yolladılar şu an bant ile duruyor isterseniz fotoğraf atarım.

Hocam kablosu kendi kendine kıvrıldı vs. sonra onu bir şekilde düzelttik daha sonra kıvrılan yerlerin örgüsü soyuldu ve o kıvrılan yer tekrar kıvrılınca veya kıvrılmadan elleyince ses gidiyor belki dedim garantiye girer bir arkadaşımın arkadaşının başka kulaklığın kablosu aynı şekil olmuş garantisi bittiği halde yenisini yollamışlar. Bende inanarak yolladım ancak garantimin de olmasına rağmen kullanıcı hatası deyip yolladılar şu an bant ile duruyor isterseniz fotoğraf atarım.

Hocam ben Comfort alacaktım vazgeçip Sharkoon Rush almıştım. Bence tüketici hakem heyetine başvurun kullanıcı hatası olmadığı anlaşılınca ürün değişimi veya iade yapmak zorunda kalacaklardır.

Hocam ben comfort alacaktım vazgeçip Sharkoon rush almıştım. Bence tüketici hakem heyetine başvurun kullanıcı hatası olmadığı anlaşılınca ürün değişimi veya iade yapmak zorunda kalacaklardır.

Şey apaçi abimiz uyardı zaten o tarz kulaklıklar çakma oluyor para biriktirip ASUS, Corsair, HyperX gibi kulaklıklar alın hem daha kalitelidir hem de ömrü çok daha uzundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı