Rampage Comfort vs Sharkoon SGH30

efeknfidn

Decapat
280-300 TL bütçem var ve o fiyata 2 kulaklık buldum birisi Rampage Comfort diğeri ise Sharkoon sgh30. ikisi arasında kararsız kaldım fakat rempage alanların yarısı pişman oluyor. Kaliteli malzeme yapısı olmadığından. Hatta abim almıştı ve kulaklığın bir parçası çıkmıştı. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz diyorsunuz, Rampage. Çok kaliteli bir marka değil. F/P ürünü ama 300TL'mi gidip o markaya yatırmam. Bana göre SGH30, ben de oyuncu kulaklığı alacağım. Sanırsam JD 710 veya Sharkoon SGH30 alacağım.

SGH30 daha iyi gibi geldi bana
Kendiniz diyorsunuz, Rampage. Çok kaliteli bir marka değil. F/P ürünü ama 300TL'mi gidip o markaya yatırmam. Bana göre SGH30, ben de oyuncu kulaklığı alacağım. Sanırsam JD 710 veya Sharkoon SGH30 alacağım.

Bende SGH30 almayı düşünüyorum Drive'si yazılımı kalitesi sesi mikrofonu falan iyi geldi bana
bu arada o kulaklığı (JD 710) da inceledim biraz daha ekleyip SGH30 almanı öneririm

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı