Rampage Crack H11 alınır mı?

syzex

Centipat
Daha fazla  
Normal kulaklıklar kafamı rahatsız edip saçımı bozuyor. Hem bu kulaklığın hafif olması hem kablosuz olması hoşuma gitti bir de kafa bandı olmaması + yönlerinden biri bana göre. Ben almayı düşünüyorum. Sizce almaya değer mi arkadaşlar 1200TL'ye?

Rampage'in alınabilir tek kulaklığının Drop Plus olduğunu düşünüyorum. O da çok üst fiyatlara çıktığı için artık alınmaz.

Hocam öncelikle almamanız için ilk neden kulaklık kronik arızalı olması. Çoğu ucuz kulaklık böyle özellikle Bluetooth ve Wireless özelliği birarada bulunanlar. Rampage cracki kendim kullandım sonra iade ettim yaklaşık 3 gün içerisinde arızalandı almamanızı öneririm.
Rampage'e güven olmaz.

Normal kulaklıklar kafamı rahatsız edip saçımı bozuyor. Hem bu kulaklığın hafif olması hem kablosuz olması hoşuma gitti bir de kafa bandı olmaması + yönlerinden biri bana göre. Ben almayı düşünüyorum. Sizce almaya değer mi arkadaşlar 1200TL'ye?
alınmaz rampage'in üst segment kulaklığını aldım 3 sene önce bir daha yemin ettim rampage marka ürün almamaya. İndirimde bulursan benzer fiyata geliyor.

Geri
Yukarı