Rampage Drop Plus alınır mı?

2021 Mayıs'ta 350 TL gibi bir fiyata almıştım. Şimdiki fiyatına muadilleri çıkmış olabilir fakat ben memnunum. Sadece yastık pedleri aşındı, garanti kapsamı altında ücretsiz sağlamışlardı. Ses yüksekliği dışarıya ses verecek kadar fazla (ben %50-55 kullanıyordum genelde) mikrofon kalitesi bayağı iyi. Onun dışında oyun performansıda üzmüyor. Yaz aylarında uzun kullanımda ter yapıyor fakat bu klasik suni deri sorunu sanırım.

Kulaklık, 7.1 sanal surround ses, RGB aydınlatma, çıkarılabilir mikrofon ve yumuşak kulak pedleri gibi özelliklere sahip.

Ancak, kulaklığın kişisel kullanım tercihlerinize göre farklı avantaj ve dezavantajları da olabilir. Örneğin, kulaklığın yapısı biraz ağır ve uzun süreli kullanımda rahatsızlık yaratabilir. Ayrıca, bazı kullanıcılar mikrofon kalitesinin yeterli olmadığını da belirtmiş.

Sonuç olarak, Rampage Drop Plus kulaklık orta segmentte yer alan bir model olup, fiyat/performans açısından iyi bir seçenek olabilir. Ancak, kişisel tercih ve kullanım amacına göre avantaj ve dezavantajlarını dikkate almanı öneririm.

2021 Mayıs'ta 350 TL gibi bir fiyata almıştım. Şimdiki fiyatına muadilleri çıkmış olabilir fakat ben memnunum. Sadece yastık pedleri aşındı, garanti kapsamı altında ücretsiz sağlamışlardı. Ses yüksekliği dışarıya ses verecek kadar fazla (ben %50-55 kullanıyordum genelde) mikrofon kalitesi bayağı iyi. Onun dışında oyun performansıda üzmüyor. Yaz aylarında uzun kullanımda ter yapıyor fakat bu klasik suni deri sorunu sanırım.

Ya bende almayı düşünüyorum neredeyse 1-2 aydır işsiz gibi kulaklık inceliyorum 2hafta önce Razer deathaderv2X aldım ve berbattı hemen iade ettim ve bende pişman olmayacağım bir seçim yapmak istiyorum. Bu arada FPS oyunları falan oynuyor musun sesler netmi oyunlar hakkında bir tecrüben varmdır hocam?

Geri
Yukarı