Rampage Drop Plus alınır mı?

Ben bayağı arada kaldım donanım arşivi forumunda alınır diyorlar burada hayır alınmaz diyorlar alınmaz ise neden alınmaz veya 400TL alternatif kulaklık varsa önerir misiniz?

400 TL'nin üstüne 30 TL daha koyup Arctis 1 alabilirsin ben şu an kullanıyorum 12 saat boyunca kulağımda dursa bile acıtmıyor yastık gibi kulaklık ve sesi çok iyi veriyor.

Rampage mouse kullandım hiçbir şey yapmadığım halde orta tekerliği gitti. Rampage klavye kullandım space ve enter tuşları 1 ay içinde içe göçmeye başladı. Rampage mousepad kullandım kenarları soyuldu gitti. En son akıllandım ürün almıyorum o firmadan. Forum üzerinde araştırma yaparsan bu tarz firmaların PSU'larının yandığını vesaire görebilirsin. Biraz abartmış olabilirim ancak o tarz firmaların klavye, mouse ve kulaklıklarının sadece kendini kanıtlamış, 200 TL altı ürünleri alınır. Diliniz yanmadan anlamazsınız. JD 710 önerilmiyor forumda fakat ben aldım şimdi sorunlarıyla uğraşıyorum en ufak harekette gidiyor. Adata SU650 önermiyorlardı aldım şimdi kronik sorunlarıyla uğraşıyorum 60 derece SSD'mi olur yahu. Gametech kasa almayın diyorlardı babama anlatamadım gitti aldı şimdi fırın niyetine kullanıyoruz. Biz zevkimizden almayın demiyoruz ki. Tecrübe konuşuyor sadece.
6 aydır shake kasanın içinden çıkan PSU yu kullanıyorum. Her türlü stres testine soktum. Bilgisayarın limitlerini zorladım durumu gayet iyi. Değiştir diyenler var. Ön yargı mı desek eski ürünlerinden mi desek kimse güvenmiyor.

6 Aydır shake kasanın içinden çıkan PSU'yu kullanıyorum. Her türlü stres testine soktum. Bilgisayarın limitlerini zorladım durumu gayet iyi. Değiştir diyenler var. Ön yargı mı desek eski ürünlerinden mi desek kimse güvenmiyor.

Ama bu onun iyi olduğu anlamına gelmiyor ki. Benim evimde 10 tane falan halen çalışan 15 senelik güç kaynakları var. Kaliteli mi, değil. Bilgisayarıma taksam en ufak yıldırım veya elektrik gitmesinde bilgisayar zarar görür mü, evet.

Ama bu onun iyi olduğu anlamına gelmiyor ki. Benim evimde 10 tane falan halen çalışan 15 senelik güç kaynakları var. Kaliteli mi, değil. Bilgisayarıma taksam en ufak yıldırım veya elektrik gitmesinde bilgisayar zarar görür mü, evet.
Urfa da bir ilçede yaşıyorum. Günde rahat 4 kez elektrik kesilir. Testleri yaptım her bileşenimi rahatça besleyebiliyor.

Urfa da bir ilçede yaşıyorum. Günde rahat 4 kez elektrik kesilir. Testleri yaptım her bileşenimi rahatça besleyebiliyor.
İyi o halde. Şahsen ben öyle bir güç kaynağını kullanamazdım. Kasaya baktım güç kaynağı ile 850 TL'ye satılıyor. O paraya Corsair Delta Spec RGB ve VS550 almak varken macera aramışsınız.

İyi o halde. Şahsen ben öyle bir güç kaynağını kullanamazdım. Kasaya baktım güç kaynağı ile 850 TL'ye satılıyor. O paraya Corsair Delta Spec RGB ve VS550 almak varken macera aramışsınız.
Değişiklik oldu eski kasamı tümüyle sattığım için PSU nu alamadım. Bu kasayı alayım dedim PSU da az biraz idare etsin sonra daha kaliteli bir şey alırım dedim. Öyle böyle bu zamana kadar kullandım. 😄

HS35 alıcaktım bir baktım böyle bi kulaklık var karşımda tasarımı çok hoşuma gitti felan youtube dan incelemelere felan baktım herkes çok iyi diyor Cloud II ile yarışıyor diyor Rampage'a güvenemedim sonra burda konu açtım HS35 mi bu mu diye ve herkes HS35 dedi ve Corsair HS35 aldım ve çok memnunum tavsiye ederim.
HS35 aldım bende bu yorumları okuyarak, hiç memnun değilim ses çok fazla boğuk ve uzaktan geliyor bir tek bende mi var bu sorun?

Yeni konular

Geri
Yukarı