Rampage Drop Plus için Type-C kablo önerisi

pastafaryanizm

Centipat
Daha fazla  
Rampage Drop Plus kulaklığımın kablosu bozulduğu için uyumlu bir kablo arıyorum.

Evdeki Type-C kablolarımın (Xiaomi telefonumun orijinal şarj kablosu+) uyumlu olmadığını (Type-C'nin ucu tam girmiyor) belirtmek isterim; sanırım Type-C ucunun yanındaki korumalıkların (ekran görüntüsünde daire içine aldığım kısım) biraz ince olması gerekiyor.

1656085422558.png

Şimdiden teşekkür ederim.

Yardımcı olabilir misiniz?

Bugün alacağım, yardımcı olursanız sevineceğim

Son düzenleme:
Rampage Drop Plus kulaklığımın kablosu bozulduğu için uyumlu bir kablo arıyorum.

Evdeki Type-C kablolarımın (Xiaomi telefonumun orijinal şarj kablosu+) uyumlu olmadığını (Type-C'nin ucu tam girmiyor) belirtmek isterim; sanırım Type-C ucunun yanındaki korumalıkların (ekran görüntüsünde daire içine aldığım kısım) biraz ince olması gerekiyor.

Eki Görüntüle 1430321

Şimdiden teşekkür ederim.

Yardımcı olabilir misiniz?

Bugün alacağım, yardımcı olursanız sevineceğim
Ne aldınız acaba bana da lazım kablo.

Hocam çözüm ne buldunuz acaba? Ben de Ugreen kablo almıştım ama şu an temassızlık yapıyor kablodan dolayı muhtemelen, uymuyor her kablo.

Kardeşim Rampage'nin WhatsApp numarasını ben buraya yazdım yedek ped ve kablo aldım muadil ürünler ama sıkıntı olmadı tam uydu Ugreen almıştım temassızlık yaptı bu numaraya yaz kapıda ödemeli olarak ürünü gönderiyorlar Rampage yedek parça WhatsApp hattı: 0552 286 3616

Kardeşim Rampage'nin WhatsApp numarasını ben buraya yazdım yedek ped ve kablo aldım muadil ürünler ama sıkıntı olmadı tam uydu Ugreen almıştım temassızlık yaptı bu numaraya yaz kapıda ödemeli olarak ürünü gönderiyorlar Rampage yedek parça WhatsApp hattı: 0552 286 3616.

Çok teşekkürler hocam gönderdiklerini bilmiyordum yine uymayan kablo alacaktım az kalsın. :)

Segment PC WhatsApp hattına da yazabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla Rampage Yetkili Servisi onlar. Ücretsiz olarak da temin edebilirsiniz belki kabloyu. Düzeltme: Arkadaşın attığı numara zaten onların WhatsApp hattına aitmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı