Rampage Drop Plus sağ taraftan ses gelmiyor

Rheymerman

Centipat
2 Hafta önce sipariş ettiğim, Rampage drop Plus kulakliğı kutusu ezik büzük şekilde geldi. Kargocuların vurdumduymazlığı dedim ve geçtim. Kulakliğı kullanmaya başladığımda sol kulaktan sağ kulağa göre daha fazla ses geliyormuş hissine kapıldım. Sesi kulaklığın tuşuyla en alt seviyeye çekince soldan çok az sağdan hiç ses gelmeyince kesin emin oldum. Zaten 7.1'i açınca sol kulak çoşuyor. Kutusunu tekrar inceleyince köşelerindeki kartonun kabuğunun soyulduğunu falan fark ettim. Belli ki o kutu birkaç hafta başkaları tarafından kullanılmış ve bana iadeli ürünü göndermişler.

Ürünü N11'den aldım. İade veya değisim kabul ederler mi ürünü 1 haftadır kullandım. Ve en erken kargoya haftaya verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1592666368834.png

Bizim bir atasözümüz var da bu konuda keşke almasaymışsınız.

Dostum ben de kulaklığı daha dün aldım ama sol taraf sağa göre daha fazla ses veriyor. Arkadaşlarım bir şey olmaz o kadardan dedi ama bu sorunun varlığı beni rahatsız etmeye yetiyor. Ben de N11 üzerinden almıştım Biotech bilgisayardan. İade ettin mi ya da bir çözüm buldun mu?
dostum ben de kulaklığı daha dün aldım ama sol taraf sağa göre daha fazla ses veriyor. Arkadaşlarım bir şey olmaz o kadardan dedi ama bu sorunun varlığı beni rahatsız etmeye yetiyor.Ben de n11 üzerinden almıştım biotech bilgisayardan.İade ettin mi ya da bir çözüm buldun mu

Son düzenleme:
Dostum ben de kulaklığı daha dün aldım ama sol taraf sağa göre daha fazla ses veriyor. Arkadaşlarım bir şey olmaz o kadardan dedi ama bu sorunun varlığı beni rahatsız etmeye yetiyor. Ben de N11 üzerinden almıştım biotech bilgisayardan. İade ettin mi ya da bir çözüm buldun mu?
Dostum ben de kulaklığı daha dün aldım ama sol taraf sağa göre daha fazla ses veriyor. Arkadaşlarım bir şey olmaz o kadardan dedi ama bu sorunun varlığı beni rahatsız etmeye yetiyor. Ben de N11 üzerinden almıştım biotech bilgisayardan. İade ettin mi ya da bir çözüm buldun mu?

Bende de aynı sorun vardı zaten hala da var. Bir taraftan daha yüksek ses geliyor ben de biotech bilgisayardan almıştım ama iade etmedim hala kullanıyorum. Açıkcası üşendim biraz iade etmeye.

Yeni konular

Geri
Yukarı