Rampage Drop Plus sağ taraftan az ses geliyor

XTINCT

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Daha dün aldığım Rampage Drop Plus kulaklığı bugün sağ taraftan az ses vermeye başladı. Bu ürünü kullanan varsa başına geldi mi bu sıkıntı. Geldiyse de kendi düzeltebileceğim bir şey mi?

Aldığınız yerden yenisini talep edin. Veya paranızı geri alma seçeneği varsa farklı model bir kulaklık da alabilirsin.
hocam kulaklığın vidalarında aşınmalar var açmaktan tamirli. Aldığım yere de güvenmiyorum artık o yüzden para iadesi alacağım. Yeni kulaklık olarak ta james donkey 712 yi gördüm. Arkadaşlarımdan 2 kişi de kullanıyor aynı zamanda memnunlar. Sizin bir bilginiz varsa kulaklıkla ilgili paylaşırsanız sevinirim

hocam kulaklığın vidalarında aşınmalar var açmaktan tamirli. Aldığım yere de güvenmiyorum artık o yüzden para iadesi alacağım. Yeni kulaklık olarak ta james donkey 712 yi gördüm. Arkadaşlarımdan 2 kişi de kullanıyor aynı zamanda memnunlar. Sizin bir bilginiz varsa kulaklıkla ilgili paylaşırsanız sevinirim
Maalesef, kulaklıklar hakkında pek bilgim yok. Kulaklıkta kullanıcı deneyimi önemli. Ezbere alınmıyor pek.

Hocam kulaklığın vidalarında aşınmalar var açmaktan tamirli. Aldığım yere de güvenmiyorum artık o yüzden para iadesi alacağım. Yeni kulaklık olarak da James Donkey 712'yi gördüm. Arkadaşlarımdan 2 kişi de kullanıyor aynı zamanda memnunlar. Sizin bir bilginiz varsa kulaklıkla ilgili paylaşırsanız sevinirim.

İndirimdeyken kaçırmayın derim.

Geri
Yukarı