Rampage Drop Plus USB Type-C kablosu bozulduğunda hangi kablo ile değiştirilmeli?

Drop Plus'ın Type-C girişi içerde olduğu için her kablo uymuyor, Amazon gibi iade işleminde sorun çıkarmayan firmalardan alıp deneyebilirsiniz.

@Lil Easy Merhabalar, kulaklığı almayı düşünüyorum. Ses kalitesinden memnun musunuz? Bassları nasıl? Mikrofonu gayet başarılı gözüküyor testlerde. Önerir misiniz?

@Lil Easy Merhabalar, kulaklığı almayı düşünüyorum. Ses kalitesinden memnun musunuz? Bassları nasıl? Mikrofonu gayet başarılı gözüküyor testlerde. Önerir misiniz?
Ben çok memnunum. Aşırı rahat ve ses kalitesi çok iyi. Müzik dinlemek ve oyun oynamak için ideal. Verdiği bass bana yeterli geliyor. Benim için harika. Bence almalısın.

Selam herhangi bir Type-C kablo oluyor mu acaba benim de kablo dış koruması yırtıldı sürtmeden dolayı değiştirmek istiyorum ne almıştınız ne kullanıyorsunuz acaba?
Herhangi bir kablo olur ancak kulaklığa giren Type-C ucunun ince olması gerekiyor. Dolayısıyla ya deneyerek alın, ya da iade konusunda sıkıntı çıkarmayacak firmalardan alışveriş yapın.

Uyumlu olur gibi ancak ölçüler milimetrik olacağı için garanti veremem. Amazon sattığı için iadede sıkıntı yaşamazsınız en azından, alıp deneyebilirsiniz. Bir de Samsung Type-C kablo ve E900 Pro'nun orijinal kablosunun fotoğraflarını ekledim, beyaz kablo sokete oturmuyor mesela:
20220706_133208.jpg

20220706_133118.jpg

Geri
Yukarı