Rampage Drop Plus ve Cloud Stinger Core

Şimdi ürün bugün geldi. Kulak olarak çok fazla bass sesine alışık olmadığım için aşağıdaki konuda bulunan ayarları yaptım çok güzel oldu. Bunun haricinde ses kartı B450 S2.H'dan çok daha iyi. 3 kablo çıkıyor bunlardan biri kendi ses kartını kullanmanız için Tip C kablo diğeri de 3.5 mm jak için kablo ayrıca mikrofon+kulaklık çoklayıcısı da var.

Kendi ses kartı ve 3.5 üzerinden anakartımın ses kartı arasında çok ciddi fark var. Açıkçası bu farkı gördükten sonra Stinger Core iyi bir ses verse bile şu anki kaliteyi anakartımdan ötürü alamayacağım aşikar. Eğer anakartınız giriş seviyesi bir kartsa şiddetle almanızı öneririm. Rampage'nin ilk defa düzgün bir ürünü denk geldi. Bozuk saat bile günde 1 defa doğruyu gösteriyormuş.

Şimdi ekleme yapmak isterim. Yazılımı çok kötü. Daha iyi bir yazılım olabilirdi ama Rampage işte. 5.1 olarak geliyor siz ayarlardan 7.1'i açabiliyorsunuz zaten sanal. Bunun dışında mikrofon ayarları kısmında "gain" var bu mikrofonun alabileceği maksimum ses miktarı bunu sakın tamda kullanmayın. Bilgisayarınızın fan sesinden 10 metre ötenizde kapı kapanmasına kadar sesler gider karşıya. Bende 85'te kullanıyorum.

Şimdi ekleme yapmak isterim. Yazılımı çok kötü. Daha iyi bir yazılım olabilirdi ama Rampage işte. 5.1 olarak geliyor siz ayarlardan 7.1'i açabiliyorsunuz zaten sanal. Bunun dışında mikrofon ayarları kısmında "gain" var bu mikrofonun alabileceği maksimum ses miktarı bunu sakın tamda kullanmayın. Bilgisayarınızın fan sesinden 10 metre ötenizde kapı kapanmasına kadar sesler gider karşıya. Bende 85'te kullanıyorum.
Umarım yazılım dışında memnunsunuzdur. Ama o fiyata Stinger Core bence mantıklı bir seçenek değildi. Ben de Drop Plus almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı