Rampage Drop Plus vs Cooler Master CH321 vs SteelSeries Arctis 1

@Ali Pınar hocam mesela bir tanıdığıma Anker Q10 aldım. 1.5-2 ay sonra sol kulaklıktan ses gitti. Yurtdışından aldığınızı bir düşünseniz. Benim ki Anker Türkiye garantiliydi. 10 günde yenisini gönderdiler.
Almadan önce iyice araştırmanızı tavsiye ederim, Arctis serisinin ses kalitesini facia olarak nitelendirenler var. Bir de aynısından çevremde de bolca var. Bi' fareye 250 TL verilir mi, 30 TL'lik de aynı görevi görüyor diyorlar. Birim fiyat olarak pahalı dediğim zaman da alma o zaman diyorlar. Konu sapacak gibi ama PS5, diyorum vergisi fiyatın kendisinden fazla diye. Gavura gideceğine milletimize gitsin, pahalıysa oynama gibi cevaplar alıyorum.

Hocam yabancılar o konuda müthiş gerçekten. Benim HS35 vardı, ilk aldığım yerin dönüştürücüsü sıkıntılıydı, Corsair Destek'e yazdığımda 3 saat içerisinde dönüş yaptılar ve evime DHL kargoyla yeni dönüştürücü gönderdiler. Faturasını dahi atmamıştım, sadece detaylı ve anlaşılır bir İngilizce ile sorunumu anlatmıştım. Sonrasında ürün sorunlu olduğu için iade ettim, başka yerden aldım ve onun da mikrofonu çalışmıyor :( Onu ise iade etmeye gönderdim ve 27 Kasım'dan beri uğraşıyorum. Keşke iade ile uğraşmayıp tekrar Corsair Destek'e yazsaydım diyorum.

Hocam yabancılar o konuda müthiş gerçekten. Benim HS35 vardı, ilk aldığım yerin dönüştürücüsü sıkıntılıydı, Corsair Destek'e yazdığımda 3 saat içerisinde dönüş yaptılar ve evime DHL kargoyla yeni dönüştürücü gönderdiler. Faturasını dahi atmamıştım, sadece detaylı ve anlaşılır bir İngilizce ile sorunumu anlatmıştım. Sonrasında ürün sorunlu olduğu için iade ettim, başka yerden aldım ve onun da mikrofonu çalışmıyor :( Onu ise iade etmeye gönderdim ve 27 Kasım'dan beri uğraşıyorum. Keşke iade ile uğraşmayıp tekrar Corsair Destek'e yazsaydım diyorum.
Hocam Drop Plus ve Arctis 1 dışarıya ses verme konusunda nasıl? Birde Arctis 1 öyle berbat olur mu? Yoksa aralarında böyle eh işte diyebilecek kadar mı fark olur?

Hocam Drop Plus ve Arctis 1 dışarıya ses verme konusunda nasıl? Birde Arctis 1 öyle berbat olur mu? Yoksa aralarında böyle eh işte diyebilecek kadar mı fark olur?
Hocam açıkçası ikisini de kullanmadığım için bilmiyorum. @MisakiTaro hocam kullanıyor, ona sorabiliriz. Arctis serisinin şikayetlerini okuyorum, şaşırtmaya devam ediyor, SteelSeries diye araştırmadan almayın.

Hocam açıkçası ikisini de kullanmadığım için bilmiyorum. @MisakiTaro hocam kullanıyor, ona sorabiliriz. Arctis serisinin şikayetlerini okuyorum, şaşırtmaya devam ediyor, SteelSeries diye araştırmadan almayın.
O zaman ya Cooler Master'i eledim. Arctis ve Drop Plus kaldı. Ama Arctis'de güzel ucuzlamış. Bu arada 1000. mesajım hayırlı olsun :). Ya çok soruyorum biliyorum ama yani para boşa gitmesin diye bu kadar soruyorum. Drop Plus sadece bass'lara mı abanmış? Bazıları öyle diyor da.

350 TL'ye almıştım TaoTronics'i. Akrabalarıma söylediğimde tepki aynen şu oldu:"Ovvv çok pahalıymış yani, çok vermişsin." Sonra dönüp dedim ki Amerika'da bu kulaklık 40 dolar. Adamlara pahalı değil ama bize pahalı dedim. Bana bu sefer şunu dediler:"Sen Amkerika'daki adamın ne kadara aldığını napacan?" Allah akıl fikir versin ne diyeyim ki. Hocam ablamın doğum günü o yüzden alacağım bende kendisi dışarıda da kullanabilir. Bu yönden SteelSeries harika gibi çünkü tasarımı diğerleri gibi kötü değil.

Hocam drop Plus'ı dışarıya götüremeyiz ki. Hatta insanlar görse inanılmaz garipser. Zaten otobüste TaoTronics kullanıyorum. Onda bile mal mal bakan insanlar sizce drop Plus'ı görse ne yaparlar?

Çol kaba bir kulaklık değil drop Plus. Ben önceden RW2 kullanıyordum. Küçümsemiştim ilk elime aldığımda.

Hangisini? Bütçeniz varsa tavsiyem drop Plus. O fiyata parasını sonuna kadar hak eden nadir Rampage ürünlerindendir.
Hatta drop Plus'ın tıpatıp ayınısı olan logo basılmamış hâli olan E900 Pro'yu, yanında gelen çantasıyla beraber kargo+vergi dahil yaklaşık 300 TL'ye alabilirsiniz. Alacaksanız iki dolar yeni kullanıcı kuponunu kullanmayı ihmal etmeyin :)
5. ürünü kastediyorum.

Ali pınar Rampage Drop Plus'un pedleri nasıl? Gamepower lunanınki takınca pedi plastikmiş gibi. Pedin sünger olup dışının suni deri olması çok önemli. Monster Pusat Virtual 7.1 bu kulaklığın pedi gibi olmasını istiyorum öyle mi?

Ali Pınar, Rampage Drop Plus'un pedleri nasıl? Gamepower Luna'nınki takınca pedi plastikmiş gibi. Pedin sünger olup dışının suni deri olması çok önemli. Monster Pusat Virtual 7.1 bu kulaklığın pedi gibi olmasını istiyorum öyle mi?
Hocam, ben daha kulaklığı almadım. Forumda Drop Plus'ın sadece logo basılmamış hâli olan E900 Pro'yu kullanan @MisakiTaro hocam var. Kendisine soralım.

Yeni konular

Geri
Yukarı