Rampage Drop vs Rampage Drop Plus

M.ercan11

Hectopat
Makaleler
1
Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata asla o kulaklık alınmaz 400 TL Rampage kulaklık aldım şu an ses bazen sol veya sağ taraftan az geliyor.

Ses de kasarsınız,müzik de dinlersiniz fakat asla Rampage kulaklık almayın sponsorluk alıyorlar çok iyi gibi tanıtıyorlar ve kötü yorumları da engelliyorlar işte tüm olay bu.

Drop Plus kullanıyorum o fiyata alınmaz diyen arkadaşların fikrine saygı duyarım ama bu fiyata bu kalite nadir bulunur kesinlikle tavsiye ederim,ses kalitesi en yüksek seviyeye patlama yapmadan çıkıyor kalitesi çok iyi,mikrofon zaten yayıncı kalitesinde temiz iletiyor,yankı sorunu yok,dropta bu sorun var oyüzden kesinlikle drop plus
Drop Plus kullanıyorum o fiyata alınmaz diyen arkadaşların fikrine saygı duyarım ama bu fiyata bu kalite nadir bulunur kesinlikle tavsiye ederim, ses kalitesi en yüksek seviyeye patlama yapmadan çıkıyor kalitesi çok iyi, mikrofon zaten yayıncı kalitesinde temiz iletiyor, yankı sorunu yok, dropta bu sorun var oyüzden kesinlikle drop Plus.

Ayrıca marka takıntısı olan arkadaşlara bir yandan hak veriyorum ama bu ürün Rampage'in çıkardığı en güzel kulaklıklardan biri fiyat performans olarak da.

Son düzenleme:
Drop Plus kullanıyorum o fiyata alınmaz diyen arkadaşların fikrine saygı duyarım ama bu fiyata bu kalite nadir bulunur kesinlikle tavsiye ederim, ses kalitesi en yüksek seviyeye patlama yapmadan çıkıyor kalitesi çok iyi, mikrofon zaten yayıncı kalitesinde temiz iletiyor, yankı sorunu yok, dropta bu sorun var o yüzden kesinlikle drop Plus.

Ayrıca marka takıntısı olan arkadaşlara bir yandan hak veriyorum ama bu ürün Rampage'in çıkardığı en güzel kulaklıklardan biri fiyat performans olarak da.

Hocam kulaklıkda dip ses sorunu vs. var mı? CS:GO gibi oyunlarda ses kasma açısından nasıl acaba? Bir de bu ürün ne kadar götürür acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı