Rampage fare ve kulaklık aldım, nasıldır?

Aynı fiyat bandındaki ürünler, birinin diğerinden tek artısı RGB. Ürün kalitesi, marka garantisi vb. şeyler Logitech'in çok büyük artısı var bu üründe. Fakat RGB'ye kanan birisi alıyor 3-4 ay sonrasında bir sorun yaşadığında problemin çözülmesi çok zor büyük bir ihtimalle ürün elinde patlıyor. Logitech firması ise üzerinden 1.5 - 2 yıl geçmiş olsa bile bir sorun yaşadığında mail atıyorsun durumu anlatıyorsun gerekiyorsa sana yenisini veya üst modelini yolluyor sen hatalısın umrumuzda değilsin demiyor diğer firmalar gibi. Diğer markalarda bilinçsiz kullanıcı için çocuk oyuncağı zaten göz boyamaktan kolay ne var. Burda MSI kulaklıklar için Cloud2'den iyi diyenleri gördüm ben ve buna gerçekten inanıyorlar. Aynı fiyata veya çok az fiyat farkı olup daha kaliteli ürünler bulunabiliyor ama insanların genelinin umrumda olmuyor çünkü anlamıyor.

Yurtta arkadaş Everest RGB'li fare almış baya fareyi tutup kullanamıyordum bile, o kadar kötü bir ergonomik yapısı vardıki ama o alışmış artık.

Bu forumda kimse ürünlerin pazarlamacısı değil, alan kişiye herkes yol göstermek istiyor pişman olacağı ürün almaması hakkında yardımcı olmaya çalışıyor bazıları anlıyor bazıları oralı olmuyor. Umarım uzun zaman problemsizce kullanırsınız.
Tamamen okudum teşekkürler :)

Kulaklıklarını bilmem ama Everest farelerden çok çektim. Bir süre sonra tıklama problemi oluyor. Tabi teknoloji şans işi ama bu tamamen malzemeden kaynaklı bir problem.

Yeni konular

Geri
Yukarı