Rampage Flow RM-240'a G-Sync Açmak

alperozocakk

Centipat
Merhaba arkadaşlar uzatmadan direkt konuya gireceğim. CS:GO'yu yarı profesyonel şekilde oynuyorum ve 240Hz olarak F/P açısından bu monitörü uygun buldum. Ama bir sorun var bu monitör FreeSync desteklerken bende RTX 2060 Super ekran kartı var. Bu monitörü G-Sync yapmak istiyorum fakat uyumlu mu bilmiyorum. Bilginiz varsa cevaplayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Rampage 240Hz yerine düzgün bir markanın 144Hz ini tavsiye ederim, G-Sync compatible monitörler var.
Rampage dandik bir firma değil. Mönitör de aynı şekilde dandik değil. Çok övülen bir monitör. Ayrıca pivot özellikleri de var. Çok sorun yaşar mıyım G-Sync kullanırsam sadece bunu öğrenmek istiyorum. Çok fazla yırtılma vs. olursa 165 Hz G-Sync bakacağım.

Dostum ben de monitör alacağım bu monitör benim de karşıma çıktı ama nedense güven vermedi bana bilindik bir marka mesela AOC'den 1ms 165 HZ almak daha içime sinecek sanki.

Dostum ben de monitör alacağım bu monitör benim de karşıma çıktı ama nedense güven vermedi bana bilindik bir marka mesela AOC'den 1ms 165 HZ almak daha içime sinecek sanki.
Şimdi gördüm de Asus'un 280 Hz'lik bir monitörü 2600TL'ye düşmüş. Freesync bir monitör fakat bir rakip kanal (ismini vermek ne kadar doğru olacak bilmiyorum) incelemesinde bu monitör ile tam G-Sync uyumunu yakalayabildiğimizi söylemişti. Sanırım bunu alacağım.

Şimdi gördüm de Asus'un 280 Hz'lik bir monitörü 2600TL'ye düşmüş. Freesync bir monitör fakat bir rakip kanal (ismini vermek ne kadar doğru olacak bilmiyorum) incelemesinde bu monitör ile tam G-Sync uyumunu yakalayabildiğimizi söylemişti. Sanırım bunu alacağım.
O monitör Rampage'den kat kat iyidir hem IPS panel hem de 280hz fiyat olarak da gayet uygun.

Geri
Yukarı