Rampage Fury X alınır mı?

rilou

Hectopat
Makaleler
1
Fury X şu an indirimde ve mikrofon kalitesi, Wireless olması beni cezbediyor. Kulaklık şu an alınır mı? Alternatif olarak önerebileceğiniz şeyler var mı?

Aradığım özellikler:

-Sesi dışarı vermesin.
-İyi mikrofonu olsun.

Bu kadar yeter.

Bütçe: Maksimum 700TL.

Son düzenleme:
Fury X şu an indirimde ve mikrofon kalitesi, Wireless olması beni cezbediyor. Kulaklık şu an alınır mı? Alternatif olarak önerebileceğiniz şeyler var mı?

Aradığım özellikler:

-Sesi dışarı vermesin.
-İyi mikrofonu olsun.

Bu kadar yeter.
Kablosuz olarakta en ucuz bu var.

Kablosuz olarakta en ucuz bu var.
Kablosuz Asus için bütçe zorlamaya değer mi?
Fury X neden alınmamalı?

Evet. Rampage'den daha iyidir. Ama kablolu olanlar hepsinden daha iyidir.

Şunlar nasıl?

Şunlar nasıl?
Razer kulak ağrıtıyor. Asus güzel. Tronsmart ı hiç duymadım ama bana güven vermedi. Cooler Master da fena değil.

Razer kulak ağrıtıyor. Asus güzel. Tronsmart ı hiç duymadım ama bana güven vermedi. Cooler Master da fena değil.
Bütçeyi çok çıkarmadan bunu alsam bi' etkisi olur mu?

Kablosuz olarak da en ucuz bu var.

H3, Fury X'den daha kötü.

Evet. Rampage'den daha iyidir. Ama kablolu olanlar hepsinden daha iyidir.

Rampage klasik Rampage değil, sadece biraz ağır. Zaten mpow markasının üstüne Rampage basılmış. En azından h3'den iyidir.

Razer kulak ağrıtıyor. ASUS güzel. Tronsmart'ı hiç duymadım ama bana güven vermedi. Cooler Master da fena değil.

Tornsmart sono falan, nasıl duymadınız? Modeli bilmiyorum ama güvensiz bir marka değil.

Fury X çok kötü bir kulaklık değildir.

Bütçeyi çok çıkarmadan bunu alsam bi' etkisi olur mu?

Hocam bu markanın ürünleri genelde sıkıntılı oluyor. Bende Snopy Rampage SN-338 diye bir kulaklık vardı. 2 günde solu gitti. Jak koptu. Bu yüzden Rampage alınmaz diyorum.

Hocam bu markanın ürünleri genelde sıkıntılı oluyor. Bende Snopy Rampage SN-338 diye bir kulaklık vardı. 2 günde solu gitti. Jak koptu. Bu yüzden Rampage alınmaz diyorum.
Rampage'in alınmayacağını biliyorum ama Fury X ve Drop Plus çok istek gördü.

Merak ettim söylenilen kadar iyi mi diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı