Rampage G7 X-Runner vs Rampage RM-K1 Pulsar

Darwin19

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
İkisinden birini alacağım 7.1 olmak zorunda hangisini önerirsiniz? Mümkünse başka kulaklık olmasın.

İkisinden birini alacağım 7.1 olmak zorunda hangisini önerirsiniz? Mümkünse başka kulaklık olmasın.

Öncelikle 7.1 o kadar önemli değil. Mithrain bile belirtti bunu. Rampage kulaklıklara yönelmeyin.

Bu bütçede kulaklıklar hakkında yeterli bilgim yok. @GalaxySal450 hocam güzel önerilerde bulunabilir size.

İnce hesapdan Gamepower'ın kulaklarını önerim git bak istediğini al
Rampage = Gamepower. İkisinin de farkı yok. Tabii Rampage Fury X istisnadır. O iyi bir model çünkü.
Öncelikle 7.1 o kadar önemli değil. Mithrain bile belirtti bunu. Rampage kulaklıklara yönelmeyin.

Bu bütçede kulaklıklar hakkında yeterli bilgim yok. @GalaxySal450 hocam güzel önerilerde bulunabilir size.
Merhaba. Önerim AOC GH300'dür. Bu bütçedeki 7.1 kulaklıkların hepsi de sanal 7.1'dir.

İyi akşamlar.

Rampage = Gamepower. İkisinin de farkı yok. Tabii Rampage Fury X istisnadır. O iyi bir model çünkü.

Merhaba. Önerim AOC GH300'dür. Bu bütçedeki 7.1 kulaklıkların hepsi de sanal 7.1'dir.

İyi akşamlar.

Rampage Fury serisi üzerinde çalışılmaya devam ederse Rampage markasının imajını toparlayabilir belki. Fury Z mükemmel bir fare değildi belki ama diğer Rampage farelerine kıyasla çok daha iyiydi ve alınabilir bir modeldi. Tabii orijinali Pwnage'a ait orası ayrı :D.

7.1 deme sebebim USB olması kasadaki 3.5mm girişi sıkıntılı o yüzden yeni kulaklık alıyorum zaten 3 yıldır Rampage K27 kullanıyorum hiç sıkıntı çekmedim.

İyi akşamlar.

AOC GH300 aldım pişman oldum mikrofonu olmasa daha iyi üst kısmı boş olsa daha rahat kafanızı vuruyor 5dk takamıyorsunuz, AOC GH300 iade edemedim 520 TL çöpe gitti resmen kutuda duruyor kulaklık 2. elden satılmayı.

7.1 deme sebebim USB olması kasadaki 3.5mm girişi sıkıntılı o yüzden yeni kulaklık alıyorum zaten 3 yıldır rampake K27 kullanıyorum hiç sıkıntı çekmedim.

AOC GH300 aldım pişman oldum mikrofonu olmasa daha iyi üst kısmı boş olsa daha rahat kafanızı vuruyor 5dk takamıyorsunuz.
Rampage ve Gamepower ürünleri almayınız, teşekkürler.

7.1 deme sebebim USB olması kasadaki 3.5mm girişi sıkıntılı o yüzden yeni kulaklık alıyorum zaten 3 yıldır rampage K27 kullanıyorum hiç sıkıntı çekmedim.

AOC GH300 aldım pişman oldum mikrofonu olmasa daha iyi üst kısmı boş olsa daha rahat kafanızı vuruyor 5dk takamıyorsunuz.
Mpow Air SE öneririm o zaman...

Yeni konular

Geri
Yukarı