Rampage, Gamepower alan herkesin bir sorun yaşaması

Bence Rampage'in 7.1 kulaklıkları gayet başarılı, tabii ki ucuz fiyatlıları. Ben uzun zaman kullandım tek bir problem de yaşamadım. Diğer bileşenleri pek kaliteli değil ancak bu biraz da kullanım amacına, beklentiye ve kullanım şekline bağlı. 150 Liraya aldığın bir kulaklıktan 1000 liralık bir performans bekledikleri için çıkıyor sorun. Tabii ki diğer ürünleri hakkında yorum yapamam.

Ben belirli bir süre Gamepower Bane mosue kullandım hiç teknik sıkıntı yaşamadım.

Gerçi Razer Deathadder e geçince aradaki farkı hissediyorsunda yani parası olmayan ne yapsın biri 80 tl biri 400.

Trust markası da Gamepower, Rampage gibi logo basıyor bazı ürünlerine. Özellikle düşük bütçeli ürünlerinde.

ft.PNG

tf.PNG

Şikayetvar gibi sitelere bakarsanız Logitech gibi firmaların ürünlerinde de çok fazla sorun yaşayana rastlayabilirsiniz. Sorun yaşayan adam tabii ki konu açacak, ne yapsın?

Şikayetvar gibi sitelere bakarsanız Logitech gibi firmaların ürünlerinde de çok fazla sorun yaşayana rastlayabilirsiniz. Sorun yaşayan adam tabii ki konu açacak, ne yapsın?
Logitech gibi markalar çok sattığı için şikayetleri daha fazla olması normal. Gamepower gibi markaların ürünlerinde 10 ürünün en az 4'ünde sorun yaşayan var.

Yeni konular

Geri
Yukarı