Rampage garanti süreci nasıldır?

tahm oynuyom

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB CPU: ryzen 5 5600x AIO:ID-COOLİNG Se-214-xt Argb MB: Asus Rog Strix B550-A Gaming RAM: Adata XPG (8x2GB) 3200MHZ Storage: Kingston NV2 1TB Case: FSP CMT212A PSU: FSP Performance 550W 80+ bronze Monitor: ASUS TUF GAMING VG247Q1A 23,8 inç 165 Hz Keyboard: Gamepower Warlock Compact blue switch Mouse: Rampage Smx-r33 Lımbo beyaz Headphone:Rampage Rmx-g6 Hydra 7.1 OS: Windows 10 Pro
Meslek
Öğrenci
20 Ocakta SMX-R33 limbo mouse aldım ama farem 3 hafta önce tekerliği içine girdi. Bundan dolayı garantiye göndermek istiyorum ama garanti belgesi kayıp. Yine de garantiye gönderebilir miyim?

Rampage'nin ürünlerini hiç beğenmem ama garanti konusunda gayet başarılılar. Segment Bilgisayar gayet iyi bir ilgi sağlıyor ve bazen 20 iş gününden önce ürün elinize dönebiliyor.

Düzenleme: Faturanızı garanti belgesi olarak kullanabilirsiniz.

Garanti belgesi kayıpsa süreç nasıl işliyor bilmiyorum bende logitech mouse gönderdim geçen pazartesi günü ilk istedikleri şey garanti belgesi oluyor.

Rampage'nin ürünlerini hiç beğenmem ama garanti konusunda gayet başarılılar. Segment bilgisayar gayet iyi bir ilgi sağlıyor ve bazen 20 iş gününden önce ürün elinize dönebiliyor.

Düzenleme: Faturanızı garanti belgesi olarak kullanabilirsiniz.

Bende böyle biliyorum ama bazıları diyor garanti belgesi lazım bazıları diyor faturada artık garanti yerine sayılıyor diyor ayrıca aynı günde kulaklıkgımda bozulmuştu sol tarafından ses gelmiyor bu kullanıcı hatası olarak mı sayılıyor.

Bende böyle biliyorum ama bazıları diyor garanti belgesi lazım bazıları diyor faturada artık garanti yerine sayılıyor diyor ayrıca aynı günde kulaklıkgımda bozulmuştu sol tarafından ses gelmiyor bu kullanıcı hatası olarak mı sayılıyor.

Ben Logitech fareyi götürdüm faturayla sadece garantiye gerek yok.

Hayır onu da garantisi varsa garantiye verin.

Arayıp geri dönüş yapıyorlar mı yoksa kendim mi arayıpta sormak zorundayım.

Geri
Yukarı