Rampage hoparlör alınır mı?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Elimdeki hoparlör sorun çıkardığı için yeni bir hoparlör arıyorum. Amacım öyle şarkı dinlemek vs. değil yani basslarının iyi olmasına gerek yok. Sadece oyun oynarken arada bir açacağım. Dediğim gibi fazla kullanmayacağım için öyle aman aman bir bütçe ayırmaya gerek duymadım ve bütçeyi 200-250 civarında tuttum. Bu bütçede de Rampage'in hoparlörü varmış. Sizce alınır mı?

Rampage, Gamepower, Everest, james donkey, Gametech veya diğerleri almayın aldırtmayın. Kendileri son derece kalitesizdir. Daha çok bilinen logitech tarzı markalar kullanmanızı öneririm.

Elimdeki hoparlör sorun çıkardığı için yeni bir hoparlör arıyorum. Amacım öyle şarkı dinlemek vs. değil yani basslarının iyi olmasına gerek yok. Sadece oyun oynarken arada bir açacağım. Dediğim gibi fazla kullanmayacağım için öyle aman aman bir bütçe ayırmaya gerek duymadım ve bütçeyi 200-250 civarında tuttum. Bu bütçede de Rampage'in hoparlörü varmış. Sizce alınır mı?

Rampage RMS-G8 2+1 kullanıyorum gayet memnunum fakat paylaştığınız hoparlör hakkında pek bilgim yok. Özelliklerini incelediğimde derin bas alamayacağınız şekilde minimum Hz değeri biraz yüksek görünüyor. 2 tane 3W hoparlör ile çok yüksek ses alınamayabilir. 2.5 inç ölçüler ile ve güç değerlerine bakılırsa çok iyi bir ses vereceğini sanmıyorum.

Hocam muhtemelen başlığa bakarak cevap verdiniz. Hoparlörden zaten kalite beklemek saçma ki özellikle benim kullanım amacım için de kaliteye pek gerek yok.

Hocam aldığınız hoparlör büyük ihtimalle Bass'ı kötü olacaktır, sesi az verecektir. Fakat bu size kalmış teknoloji şans işidir belki 10 sene 1 sorun çıkarmaz. Ve evet kusura bakmayın okumadım. Onun yerine Z120 öneririm.

Rampage RMS-G8 2+1 kullanıyorum gayet memnunum fakat paylaştığınız hoparlör hakkında pek bilgim yok. Özelliklerini incelediğimde derin bas alamayacağınız şekilde minimum Hz değeri biraz yüksek görünüyor. 2 tane 3W hoparlör ile çok yüksek ses alınamayabilir. 2.5 inç ölçüler ile ve güç değerlerine bakılırsa çok iyi bir ses vereceğini sanmıyorum.
Hocam zaten bassa ve yüksek sese ihtiyacım yok yani dediğim gibi şarkı dinlemeyeceğim, sadece oyunlarda ara sıra kullanacağım.

Hocam aldığınız hoparlör büyük ihtimalle Bass'ı kötü olacaktır, sesi az verecektir. Fakat bu size kalmış teknoloji şans işidir belki 10 sene 1 sorun çıkarmaz. Ve evet kusura bakmayın okumadım.
Hocam zaten bana bass gerekmiyor ki sadece oyun için kullanacağım o da ara sıra.

3 yıldır Rampage hoparlör kullanıyorum hala sıkıntısız.
Aynı ürün mü yoksa farklı model mi?

Hocam zaten bassa ve yüksek sese ihtiyacım yok yani dediğim gibi şarkı dinlemeyeceğim, sadece oyunlarda ara sıra kullanacağım.

Hocam zaten bana bass gerekmiyor ki sadece oyun için kullanacağım o da ara sıra.

O zaman size kalmış hocam 10 liralık kulaklık bile yeterli olacaktır. Eğer RGB önemli değilse Z120 öneririm.

Oyunlar içinde olsa biraz tatsız tuzsuz gelebilir. Malzeme kalitesi olarak ne kadar iyi olduğuna bir bakmanızı tavsiye ederim sonra kağıt gibi dağılıyor. Bir mağazayı gezip görmenizde fayda var.

Aynen bu da var evde bayağı güzel ses veriyor. Bassları da az buçuk hissettiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı