Rampage Howl nasıldır?

xsansar

Centipat
Kullanan var mı? IPS hızı ne kadar? CS:GO refleks ve hızlı hareketlerde takılma yapıyor mu?
Gamepower Bane kullanıyorum CS:GO'da hızlı döndüğümde takılıyor, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower'dan Rampage'e geçmek eşittir eşekten inip eşeğe binmek. O paraya Corsair Harpoon alırsın, kendim kullanıyorum ve bahsettiğin sorunu hiç yaşamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rampage SMX-R9 kullanıyorum. Gerçekten çok güzel. CS:GO'da hızlı dönebiliyorum. Rampage Howl ise onun bir üst seviyesi gibi.

Sensör ve genel yapısı ile ilgili bir fikrim yok fakat Zowie EC-2 serisi şeklini kopyalamışlar sanırım EC-1'de olabilir.

Sensör ve genel yapısı ile ilgili bir fikrim yok fakat Zowie EC-2 serisi şeklini kopyalamışlar sanırım EC-1'de olabilir.
kesinlikle doğru
ben kullanıyorum tasarımı zowie EC-2A ya özellikle çok benzemekte ve bu yüzden satın alınıyor zaten çoğunlukla tasarım harikası bir mausenin kopyası olduğu içinde ucuz bir versiyonu gibi duruyor tavsiye ederim ele çok iyi oturuyor fakat gerçekten parası olan orjinal olanı tercih edebilir.
(ZOWİE EC-2A)

Yeni konular

Geri
Yukarı