Rampage Hydra R6 RGB Mekanik Klavye alınır mı?

Hocam ben sanmıyorum öyle bir durum olacağını ki zaten firma yetkilileri ile görüştüğüm sırada full RGB ayrı satılacak denildi, yazılımla güncellenecek deselerdi söylerlerdi :)
Hocam bir iki yerde daha görmüştüm yazılım ile RGB olacak gibi yazılar da acaba ben mi yanlış yapıyorum diye bir tereddüte düştüm [emoji4]. Zaten leş gibi bir klavye. Yakın zamanda garantiye göndereceğim. İade verilmesini umuyorum.

Hocam mesajınızı yeni gördüm de hangi sitede yayınlanmış o sürücü ben bulamadım. Desteksegmentin sitesinden en güncel sürücüyü indiriyorum ama hala daha 7 renk seçeneğinden başka bir renge izin vermiyor. Zaten aramada sürücü ile ilgili başka da bir site de çıkmıyor.
indirip baktım bende. aynı 7 renkmiş. yorumlarda okumuştum.

edit: siteyi hatırlamıyorum. cd deki yazılım eski siteden güncellenmiş yazmışlardı. iki gün önce baktım bende banlıydım yazamadım

Son düzenleme:
Konuyu hortlayacak ama bu ara bende yeni topladığım sisteme beni oyunlarda (combo) yaparken üzmeyecek klavye arıyorum fiyat kalitesine göre değiştirebilirim her neyse bu gün sınav sebebi ile gittiğim Kadıköy de "Vatan Bilgisayara" uğradım denediğim klavyelerin içinde en çok beğendiğim klavye Hydra R6 oldu tuşlar birbirine çok yakın gibi geldi biraz boğumlu olsun istiyorum yanlış tıklamaların önüne geçmek için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı