Rampage Hydra R7 vs R6

YusufAydn17

Decapat
Monster Abra A5 v10.1.4 laptopu kullanıyorum. Normalde Logitech G900 Chaos Spectrum alacaktım fakat arkadaşlarım profesyonel oyuncuların laptop klavyelerini turnuva vb. maçlarda kullanamadığını, bu yüzden klavyeye alışmam gerektiğini söylediler. Bana da iyi bir fikir gibi geldi. Araştırmalarımdan sonra hoşuma giden 2 güzel F/P ürünü klavye buldum.
  • Rampage Hydra R6 Full RGB
  • Rampage Hydra R7
R6'nın tasarımı çok güzel fakat R7'de optik lazer switchler var. Şu anda R7 almayı düşünüyorum sizin fikirlerinizi de alabilir miyim?
(Muhtemelen onun yerine para ekleyip başka klavye al diyen olacaktır. Kararım şu an kesin başka klavye alırsam da Asus ROG M802 CLAYMORE RGB Gaming Klavye 210123872 ASUS | Trendyol Asus Claymore alırım.)

Paranı çöpe atmak istiyorsan bu klavyelere 400-450 TL verebilirsin :)

Ekleme: Stok tükenmiş.
Blue Switch sorun etmiyorsa buna bakabilirsin.

Karne indirimlerini bekle. Belki K70 499 TL civarlarına düşer İtopya'da.

Son düzenleme:
Paranı çöpe atmak istiyorsan bu klavyelere 400-450 TL verebilirsin :)

Ekleme: Stok tükenmiş.
Blue Switch sorun etmiyorsa buna bakabilirsin.

Karne indirimlerini bekle. Belki K70 499 TL civarlarına düşer İtopya'da.
YA şöyle benim için red switch olursa daha iyi olur fakat mümkünse bilek destekli,full rgb,tepkime süresi çok hızlı bir klavye istiyorum.500 600 tl olsa da farketmez önerebilceğin güzel bir şey var mı laptopa takıcam.Mouse logitech g102 prodigy aslında logitech olsa iyi olabilir ama duyduğuma göre logitech klavyelerinin çoğu mekanik hisliymiş.Bu arada neden çöpe atmış olayım ki?

YA şöyle benim için red switch olursa daha iyi olur fakat mümkünse bilek destekli,full rgb,tepkime süresi çok hızlı bir klavye istiyorum.500 600 tl olsa da farketmez önerebilceğin güzel bir şey var mı laptopa takıcam.Mouse logitech g102 prodigy aslında logitech olsa iyi olabilir ama duyduğuma göre logitech klavyelerinin çoğu mekanik hisliymiş.Bu arada neden çöpe atmış olayım ki?
Çin'de maliyeti 200-250 TL'ye denk gelirken Rampage marka basıp Türkiye'de satıyor ürünlerini. 500-600 TL'ye aşağıda ki ürünlere bak derim. Attığım G810 mekanik bir klavye Romer-G anahtarlar içeriyor.

veya K68.

Asus Claymore'de alınabilir belki ama ürün hakkında bilgim yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı