Rampage ICED120 vs Snowman T6 Ultra

Gerçekten şu iki olaydan nefret ediyorum. Rampage markaysa kötüdür mantığı ve mesaj, beğeni kasmak için atılmış kopyala-yapıştır yorumlar. 6 bakır kablo geçen daha kötü, 4 bakır kablo geçen daha iyi soğutacak. Vay be.
Yani. Rampage'e güvenmiyorsa şunu alsın:

Aynı ürün sonuçta. :D

T6 daha iyidir bence. Fan sayısı ve bakır boru sayısı daha fazla.
Yaprak sayısı, yaprak aralığı, fan “yaprağı” açısı vb. şeyler de etkiliyor. Ancak en nihayetinde T6’nın değil 34’den fazla performans alması, aynı performansı hatta ufak bir altında bile kalsa her türlü T6 alınır. Aralarında uçuk bir fark var yani(fiyat olarak neredeyse iki katı olması saçmalık). Tabii ki 34 almak isteyen varsa alabilir, sanırım daha sessizdi.

Ama kendi tercihim her türlü T6 olur, isteyen gider daha güzel bir fan alır onu takar. Soğutucu zaten aşırı kötü gözükmüyor.

Yaprak sayısı, yaprak aralığı, fan “yaprağı” açısı vb. şeyler de etkiliyor. Ancak en nihayetinde T6’nın değil 34’den fazla performans alması, aynı performansı hatta ufak bir altında bile kalsa her türlü T6 alınır. Aralarında uçuk bir fark var yani(fiyat olarak neredeyse iki katı olması saçmalık). Tabii ki 34 almak isteyen varsa alabilir, sanırım daha sessizdi.

Ama kendi tercihim her türlü T6 olur, isteyen gider daha güzel bir fan alır onu takar. Soğutucu zaten aşırı kötü gözükmüyor.
Dediğiniz gibi, artan paraya ARGB fan alınır iki tane, mis. Eskilerini satarsa da daha ucuza gelmiş olur.

ICED olan fason mal, Freezer X128 aynı model mesela. Ben T6 Ultra veya Freezer X128 öneriyorum.

ICED olan fason mal, Freezer X128 aynı model mesela. Ben T6 Ultra veya Freezer X128 öneriyorum.

Yani Rampage ile Dark birebir aynı ürünü satıyorken neden Rampage fason olsun ki?
1611123231570.png

1611123270425.png

Geri
Yukarı