Rampage kasalı bilgisayarım ısınıyor

CryCasher2

Hectopat
1560774856428.png

Oyun oynamazken böyle oynarken ise mesela Trove 70-75 arası derecede kalıyor Rust da öyle.

Lütfen olumlu cevaplar alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında 70-75 derece aşırı bi' değer değil. Düşürmek isterseniz konuyu inceleyin derim. Kasanın tam modelini belirtir misin? Aynı şekilde ekran kartının modelini de...

Kasa fena değil gibi. Yanlardan yeterince hava aldığını düşünüyorum. Ekran kartının soğutması da yeterli sayılır aslında. Sıcaklıklar da fena değil. Düşürmek isterseniz üstteki attığım linke göz atın.

Kasan Rampage ,ekran kartın AMD üstüne MSI'ın giriş seviyesi olan soğutmalı bir ekran kartın var. Değerler normal. Bir şey değişmeyecek.
AMD çok ısınıyor demek istemiyorum fakat GTX serisine göre RX serisi bir tık daha sıcak çalışıyor.

Ekran kartının çalıştığı voltajı düşür şimdi doğru olmaz ama AMD'ler Nvidia'lara göre daha sıcak çalışır, voltaj değerlerinden dolayı.

Tolga samet benim ekran kartı amd RX 580 Armor OC 8 GB ama o adamınki AMD RX 580 nitro+ 4 GB onun yaptığı ayarları yaptım, bir sıkıntı çıkar mı?
Evet işlemcime ne yapıcam?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı