Rampage KB R-81 belirli tuşlara basıldığında işlemiyor

balkay

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Rampage KB-R81 mavi switch'li klavyemi alalı 5 ay oluyor ve ben 1 aya yakın süredir "W, A, LCTRL, LSHIFT, SPACE" tuşlarının ara ara basmadığı hatta LCTRL tuşunun üstüne vurmadığım sürece hiç çalışmadığını gözlemliyorum. Acaba klavye ile alakalı genel bir sorun mu bu yoksa tamamen ben ile alakalı bir sorun mu?

NOT: Klavye de hiçbir fiziksel hasar yok ilk aldığım günkü gibi kullanıyorum sorunlar bir anda başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Rampage KB-R81 mavi Switch'li klavyemi alalı 5 ay oluyor ve ben 1 aya yakın süredir "W, A, lctrl, lshıft, space" tuşlarının ara ara basmadığı hatta lctrl tuşunun üstüne vurmadığım sürece hiç çalışmadığını gözlemliyorum. Acaba klavye ile alakalı genel bir sorun mu bu yoksa tamamen ben ile alakalı bir sorun mu?

Not: Klavye de hiçbir fiziksel hasar yok ilk aldığım günkü gibi kullanıyorum sorunlar bir anda başladı.

Dostum biraz geç oldu ama olsun. Bende bu sorunu yaşıyorum benim de tam 5 ay oldu. S Shift ve a tuşları ara sıra basmıyor klavyeyle alakalı büyük ihtimalle bende gayet güzel kullandım klavyeyi ama...

Geri
Yukarı