Rampage KB-R206 alınır mı?

Forumda Rampage Everest denince herkes tövbe çekiyor. Bütçeni artır şunu al vs deniyor fakat kimse iyi ve kötü yanlarını düzgünce ele almıyor. Fiyatların böylesine uçtuğu bir dönemde fiyatı büyük bir artı fakat insanlar bunu arkasında bir şey arıyor. Ucuz olmasının nedeni klavyenin RGB olmaması yani renkleri ayarlayamıyorsun sabit yanıyor. Bir diğer sebebi Switch'lerin kalitesi. Outemu'ya yakın olduğunu söylüyorlar fakat çok götüreceğini düşünmüyorum. Ayrıca Blue Switch fazla ses çıkarır red Switch versiyonunu tercih edebilirsiniz Blue Switch sesine hasta değilseniz. Bu fiyatlarda normal denebilecek durumlar. Ses tekerleğinin olması pek alışılmadık durumlar yine fiyatına göre. Aydınlatması gayet hoş dalga gibi efektlerdeki geçişleri güzel. Parlaklığı da fena değil. Space tuşundaki Rampage yazısı tamamen aydınlanmıyor kenarlarında aydınlanmayan kısımlar var. Alüminyum ön paneli var ama dayanıklılığa pek bir etkisi olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Kaydırmaz padler saçma yerleştirilmiş. Ayaklarını açınca 2 tanesi boşta kalıyor. Genellikle artı yönleri ışıklandırma tarafında. 3 profil şeklinde yanmasını ve yanmamasını istediğiniz LED'leri seçip profillere kaydedebiliyorsunuz. Harflerden ışık geçebiliyor ve Türkçe tuşlar sonradan baskı değil. Switch'leri açıkta ama ne kadar seven olur bilemiyorum ışıklandırma açısından benim hoşuma gitse de dayanıklılığı konusunda etkisi var mıdır bilmiyorum açıkçası. Kablosu örgü fakat bugün A101'den aldığın farenin de kablosu örgü artı sayılır mı bilmiyorum. Uzun süre geçmiş ama belki alacak olan olur yararlanır buradan diye yazdım. Bütçesi için çok iyi bir görsellik sunsa da kalite konusunda fiyatındaki ürünlerden biraz geride. İş bütçede bitiyor yani. Para varsa alınmaz yoksa alınır.

Geri
Yukarı