Rampage Select KB-R206 alınır mı?

Klavyeyi yeni sipariş ettim fonksiyonel tuşları ve multimedya olması çok hoşuma gitti, ışıklandırma kalitesi çok iyi görünüyor sipariş verdim ve gelmesini bekliyorum bugün sanırım gelecek incelememi buraya unutmaz isem eklerim. 615 TL'ye satın aldım forumda keşke şunu alsaydın veya bu fiyata iyi almış mısın gibi yorumlarda bulunmanızı istiyorum, teşekkürler.
Hata yapmışsınız hocam. Yakın zamanda çift tıklama veya basmama sorunlarıyla karşı karşıya kalma ihtimaliniz çok yüksek. K565R-1 Rudra alabilirdiniz.

Hata yapmışsınız hocam. Yakın zamanda çift tıklama veya basmama sorunlarıyla karşı karşıya kalma ihtimaliniz çok yüksek. K565R-1 rudra alabilirdiniz.

Hocam haklısınız da adamlar wasd yi renklendirmiş tuşları yumuşak fonksiyonel tuşu var ve en önemlisi multimedyası var ses açıp kapatmak çok büyük bir + bir de kasası alüminyum daha ne olsun diye insan soruyor onları da övmek lazım ama.

Hocam haklısınız da adamlar wasd yi renklendirmiş tuşları yumuşak fonksiyonel tuşu var ve en önemlisi multimedyası var ses açıp kapatmak çok büyük bir + bir de kasası alüminyum daha ne olsun diye insan soruyor onları da övmek lazım ama.

Rampage alınmaz, wasd renklendirilmiş, yumuşak fonksiyonel tuşlar var diye iyi mi oluyor, o fiyata Rampage çöpünden çok daha iyileri var arkadaşlarda anlatmış yukarıda, ısrarla övüp duruyorsunuz klavyeyi niye konu açtınız ki o zaman, iade edebiliyorsanız edin ve yukarıda atılan Redragon klavyeyi alın.

Hocam konuyu hortlatıyorum ama klavyeyi hala kullanıyor musunuz bir sıkıntı oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı