Rampage KB-R81 soru işareti tuşu sürekli basıyor

Macrau

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtığımda herhangi bir yazı yazma yerine bassam soru işareti olan tuş sürekli yazıyor. Başka bir tuşa basınca geçiyor ama ona basınca sürekli kendi kendine yazmaya devam ediyor. RGB klavye kullanıyorum ve farklı bir moda geçince, tuştaki ışık yanma sonucu yine sürekli yazmaya başlıyor. Klavyem "Rampage KB-R81 Mavi Switch RGB Mekanik". Bilgisayarı otomatik moda bile alamıyorum tuş direkt açılıyor ve basıyor diye. İçini açtım falan, baktım ama bulamadım sorunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki Shift tuşu sıkıntılı mı onu denediniz mi?
Denemek için yapışkan tuşları kullanabilirsiniz veya Shift ile diğer tuşları deneyin. Shift tuşu da sıkıntılı olabilir. Eğer hepsinde bir sıkıntı yok ise ürün büyük ihtimal kronik sorunludur.

Denemek için yapışkan tuşları kullanabilirsiniz veya Shift ile diğer tuşları deneyin. Shift tuşu da sıkıntılı olabilir. Eğer hepsinde bir sıkıntı yok ise ürün büyük ihtimal kronik sorunludur.
shift te sıkıntı yok soru işareti yani ama yıldız yazıyor **** böyle

tuşu terinden çıkarıyorum basmıyor kendi kendine vs. tuşun kendisimi sıkıntılı acaba

Geri
Yukarı