Rampage KB R900 klavye aldım, süper!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bomba Psu.jpg

"Bomb has been planted"

Hayırlı olsun da 1120 TL'ye alınabilecek gıcır gıcır klavyeler varken gidip Rampage mi aldın? Çok üzüleceksin dostum, çok. Birkaç ay sonra tuş basmama sorunu ya da tuş algılamama sorunu olacak. Sonra da forumda da arkadaşlar birkaç ay önce yeni bir klavye aldım ancak basmama sorunu yapmaya başladı. Ne yapabilirim diyeceksin biz de diyeceğiz ki o klavye kronik sorunlu, yapacak bir şey yok. Garantisi varsa garantiye gönderin. Olacak muhtemel senaryo bu, hevesini kırmak istemiyorum.
İçerisine tuş bozulma olasılığına karşı yedek parça koyulmuş. Sorun olacağını düşünmüyorum.
IMG_20221016_200810.jpg

Umarım sorun yaşamazsınız, hayırlı olsun tekrardan. Kronik sorunlu olması %100 sorun yaşayacağınız anlamına da gelmiyor da o paraya daha iyi klavyeler alınabilirdi. Parayı yazık etmişsiniz biraz.

Kasam Rampage tüm, RGB fanlar aldım gayet de memnunum. Bazı kişilerin rampage markasının ürünlerine olan düşmanlığını anlamıyorum.
Güç kaynağım da Rampage kısaca 1 yıl oldu bir sorun görmedim. Tabi her ürünün kalitesi ve kalitesiz olanı var bunun sebebi içine kullanılan malzemenin iyi veya kötü olmasıdır. Ben memnunum ve sizlerin Rampage markasına olan eleştirilerinizi kınıyorum.
Hocam bu bir önyargı değil ki. Rampage'in neredeyse tüm ürünleri berbat veya çalıntı. Çin malı ürünlere logo basıp abartı fiyatlara satan bir firma. Umarım sorun çıkmaz.

Garanti denen bir şey var adam alırken 2 yıl garantiniz var dedi.

Switch'ler kronik sıkıntılı olduktan sonra garanti de çözemiyor. A s D tuşları bozuldu diyelim garanti aynısının sağlamını takıyor, birkaç ay sonra tekrar bozuluyor. Kısaca bir işe yaramıyor.

İçerisine tuş bozulma olasılığına karşı yedek parça koyulmuş. Sorun olacağını düşünmüyorum.
Eki Görüntüle 1545993

Güzel zaten klavyede 3 tuş var ne olacak?
Yarısı bozulduktan sonra ne olur görürsün.
Ayrıca şöyle deyim eskiden kullandığım Galax Stealth 03 klavyesi 400 küsure aldım Blue Switch yanında 8 adet Black Switch'le geliyor onu da belirtiyim isteseler en az 15 20 tane Switch koyabilirlerdi.

Bırakın keyfini çıkarsın klavyeyle çok üstüne gitmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı