Rampage KB-R91 vs Rampage KB-R90 Orion Karşılaştırması

Phraser

Hectopat
Merhabalar. Son zamanlarda yeni bir mekanik klavye satın almak istiyorum ve bugün şu 2 klavye arasında kaldım. (Daha iyi önerileriniz varsa alabilirim.)
Rampage KB-R91'in Optik Switch olduğunu gördüm ve fiyatı da gayet makul.
Fakat öte yandan Rampage KB-R90 Orion Optik Switch olmamasına rağmen KB-R91'den daha pahalı bu da Optik Switch'lerin diğer kullanılan renkli Switch'lerden daha kötü olduğunu düşünmeme neden oldu.
İki klavyeyi de artıları ve eksileriyle yazarsanız bu konuda yeterli bilgi sahibi olmuş olurum.
Bu ürünleri aranızda kullananlar varsa bir tercih yapmamda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Rampage KB-R91 Optik Switch: Rampage KB-R91 Optik Switch Gökkuşağı Ledli RGB Şeritli Fiyatı

Rampage KB-R90 Orion Blue Switch: Rampage KB-R90 Orion RGB Versiyon USB Red Switch Gaming Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Bloody B640'a butceniz yetiyorken Rampage almaniz mantikli olmaz bence. Optik switchler normal switchlerden kotu degil. Calisma prensipleri farkli oldugu icin karsilastirmak bence cok dogru olmaz.

Bloody B640'a butceniz yetiyorken Rampage almaniz mantikli olmaz bence. Optik switchler normal switchlerden kotu degil. Calisma prensipleri farkli oldugu icin karsilastirmak bence cok dogru olmaz.
Yorumunuz ve klavye öneriniz için teşekkürler. Şuan da TrendYol'da da HepsiBurada'da çok ucuzlayan mekanik klavyeler var. Az önce baktım ve HepsiBurada üzerinden 250 TL'ye KB-R90 Orion satılıyordu. Sizce bu işte bir terslik var mıdır? Gönderdikleri ürün arızasız ve sıfır mı gelir acaba ?
Buyrun link burada : Rampage KB-R90 Orion RGB USB Blue Switch Oyuncu Mekanik Fiyatı
RGB'si fotoğrafta biraz soluk görünüyor bu yüzden şüphe uyandırdı.

Yorumunuz ve klavye öneriniz için teşekkürler. Şuan da TrendYol'da da HepsiBurada'da çok ucuzlayan mekanik klavyeler var. Az önce baktım ve HepsiBurada üzerinden 250 TL'ye KB-R90 Orion satılıyordu. Sizce bu işte bir terslik var mıdır? Gönderdikleri ürün arızasız ve sıfır mı gelir acaba ?
Buyrun link burada : Rampage KB-R90 Orion RGB USB Blue Switch Oyuncu Mekanik Fiyatı
RGB'si fotoğrafta biraz soluk görünüyor bu yüzden şüphe uyandırdı.
Terslik degildir yuksek ihtimalle. Gamepower urunleri satilirken Rampage urunleri birazcik daha arkaplanda kaldigi icin indirim yapmis olabilirler. Sizi bastan uyarayim, Rampage ve Gamepower urunlerinde chattering, isik sonmesi ve Rampage klavyelerde tuslarin zamanla gevsemesi gibi sorunlar var.

Terslik degildir yuksek ihtimalle. Gamepower urunleri satilirken Rampage urunleri birazcik daha arkaplanda kaldigi icin indirim yapmis olabilirler. Sizi bastan uyarayim, Rampage ve Gamepower urunlerinde chattering, isik sonmesi ve Rampage klavyelerde tuslarin zamanla gevsemesi gibi sorunlar var.
Anladım alışverişimi buna dikkat ederek yapacağım bilgilendirmeniz için teşekkürler. Peki sizce bütçemin 300 TL altında olduğunu göz önünde bulundurursak Rampage veya Gamepower markalarından alışveriş yapmak mantıksız olur mu?

Anladım alışverişimi buna dikkat ederek yapacağım bilgilendirmeniz için teşekkürler. Peki sizce bütçemin 300 TL altında olduğunu göz önünde bulundurursak Rampage veya Gamepower markalarından alışveriş yapmak mantıksız olur mu?
Bloody urunlerine yonelmeniz daha mantikli olur. Gamepower yine bir tik iyi klavyeler yapiyor fakat Rampage klavye kullanmis biri olarak ben pek onermiyorum.

Konu hakkında yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Alışverişimi yönlendirmelerinize göre yapacağım. Tekrardan teşekkürler. İyi geceler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı