Rampage kbr 101 klavyede bazı tuşlar basmıyor

xDarkPatates

Decapat
Daha fazla  
Bugün durduk yere Rampage kbr 101 klavyemde, Tab, caps, Shift, CTRL, Windows tuşları basmamamya başladı. Farklı şeyler denerken sağ alt tuşu ve FN tuşuyla birlikte bastığım zaman tuşların basıldığını fark ettim. Bu sorunu nasıl hallederim?

Tekrar fn q yapın tuşlarda çakışma olmasın.

Bugün durduk yere Rampage kbr 101 klavyemde, Tab, caps, Shift, CTRL, Windows tuşları basmamamya başladı. Farklı şeyler denerken sağ alt tuşu ve FN tuşuyla birlikte bastığım zaman tuşların basıldığını fark ettim. Bu sorunu nasıl hallederim?
FN + F7 Deneyin. Galiba bütün tuşlara mı bastınız ama bi kombinasyon aktifleşmiş hangisi bilmiyorum.

Bunları sıfırlayabileceğim yol yok mu?

"fb+rec"bu tuşa 10 saniye basılı tutarsanız klavyeye reset atar ilk günkü haline getirirsiniz." birisi böyle yazmış dener misin?

Olmazsa 2. yöntem net işe yarar FN F11 deneyin oda olmazsa tekrar aynı şeyi tekrarlayıp sorunu bulmak maalesef elimden bunlar gelir.

"fb+rec"bu tuşa 10 saniye basılı tutarsanız klavyeye reset atar ilk günkü haline getirirsiniz." birisi böyle yazmış dener misin?

Olmazsa 2. yöntem net işe yarar FN basıp Windows logosuna basın olmazsa tekrar aynı şeyi yapıp FN F11 deneyin oda olmazsa tekrar aynı şeyi tekrarlayıp sorunu bulmak maalesef elimden bunlar gelir.

Hocam rec tuşunu bulamadım.

Geri
Yukarı