Satılık Rampage KM-R7: Sadece klavye

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
Ürün sağlamdır. Daha iyi bir klavye aldığım için satıyorum. Klavyenin sağ ve sol tarafların da resimdeki gibi çizikler olmuş. Neden olduğunu ben bile bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum. Eski masam da klavyeyi koyduğumuz zemini kaydıran metale sürtmüşüm sanırım. Anlattığımı anladınız mı bilmiyorum ama.
  1. Su geçirmez. Klavyenin alt kısmın da su boşaltma hazneleri mevcut.
  2. Multimedya tuşları var.
  3. LED'in de bir sıkıntı yoktur. Tek renk laciverttir. Scroll lock tuşu ile kapanıp açılmaktadır.
  4. Setin faresi yoktur. Setin faresi açık olmak gerekirse hiç sağlam değil. Kablosu yırtıldı, sol tık bazen basmamaya bazen ise 2 kez basmaya başladı. Daha ne diyebilirim ki? Ama setin klavyesi çok sağlam.
  5. Kutusu, garanti belgesi ve faturası mecvuttur. Garantisinin bitmesine 3 ay kaldı.
  6. Klavyeyi kullanmadığımdan dolabımın üstüne koydum. Ondan dolayı biraz tozlanmış. Kusuruma bakmayınız.
  7. Klavyenin arka ayaklarında da bir sorun yoktur, sağlamdır. Klavyenin tek kırık olan kısmı Z tuşunun solundaki tuşun oturduğu yerin bir tarafı kırılmış. Tuş çalışıyor. Tuşta sıkıntı yok. Sadece tuşu taktığımız Switch kısmının bize bakan tarafın da ufak bir kırık var. Sonucu ise, tuşun alt tarafına doğru bastırdıgınız da size doğru yatıyor. Umarım anlamışsınızdır.
  8. Klavye mekanik değil, mekanik hislidir.
Klavye hakkında diyeceklerim bu kadar. Klavyeyi Ankara içi elden vermeyi düşünüyorum. Klavyeyi tanıttım, sorunlarından bahsettim. Ciddi alacak arkadaş gelip kendisi test edebilir, bakabilir.
FİYAT: 55 TL olarak belirledim.
20200125_034208.jpg
20200125_034443.jpg
20200125_034137.jpg

Resimlerin biri düz, biri yan çıkmış. Ayrıca klavyenin arka kısmını da çektiğim resimleri de koyacaktım ama 4MB'dan yüksek yazdı. Resmin tersliği için kusura bakmayınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı