Rampage KM-RX9 değiştirilmeli midir?

Hokkabaz Gibiyim

Hectopat
Şu anda güncel olarak Rampage KM-RX9 modelini kullanıyorum klavye ve mouse set. Klavyeden cidden memnunum mekanik hisli. Razer DeathAdder V2 değiştirsem ne gibi farklılıklar olur? Kısacası değer mi? Valorant için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olur hocam ani dönmelerde bunu daha rahat gözlemlersiniz ama Razer'ın DeathAdder V2 modeli kronik sorunludur (mouse tekerleği, kasada gıcırdamalar)Razer DeathAdder V2 Mini modeline bakabilirsiniz ya da Razer Viper Mini modeline bakabilirsiniz hocam.

Olur hocam ani dönmelerde bunu daha rahat gözlemlersiniz ama Razer'ın DeathAdder V2 modeli kronik sorunludur (mouse tekerleği, kasada gıcırdamalar)Razer DeathAdder V2 Mini modeline bakabilirsiniz ya da Razer Viper Mini modeline bakabilirsiniz hocam.
Kullandığım modelde aniden çevirince mouse boşa düşüyor yani oyun içinde dönmüyor. Peki bu mini modeller çok mu küçük V2 modeline göre. Büyük olması daha çok kullanışlı benim için.

Kullandığım modelde aniden çevirince mouse boşa düşüyor yani oyun içinde dönmüyor. Peki bu mini modeller çok mu küçük V2 modeline göre. Büyük olması daha çok kullanışlı benim için.

Maalesef DeathAdder v2'yi hiç görmediğim için büyüklüğü hakkında bir şey diyemeceğim araştırıp elinizin büyüklüğüne göre alabilirsiniz bu sırada Omen Reactor modelinede bakabilirsin:https://www.hepsiburada.com/hp-omen...5BEjfN8VJzn3QYMN3HhoCllgQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Geri
Yukarı